2733
2734

سلام

روشش این هست ک یه دونه سوزن رو نخ میکنید و بالای نخ رو میگیرید توی دست راستتون و نوک سوزن رو کمی بالاتر از نبض دست چپتون ثابت نگه میدارید...چند لحظه ک بگذره خواهید دید ک سوزن شروع میکنه ب تکون خوردن...حالا اگه حرکات سوزن دایره ای بود نی نی جون دختر گل گلابه و اگه رفت و برگشت بود پسر کاکل زری هست...برا خودم و چندنفر ک انجام دادم ک درست بوده..شمام امتحان کنید جوابو بگید😚😊

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج

این تست با طلا بهتر جواب میده 

یکی از تست های تعیین جنسیت ابن سینا هست 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
این تست با طلا بهتر جواب میده  یکی از تست های تعیین جنسیت ابن سینا هست

فک کنم اونو روی شکم باید بگیرن..با حلقه طلا

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلا انجام دادم رفت و برگشت عمودی بود یعنی میرفت به سمت انگشتام و برمیگشت حالا نمیدونم بچم چیه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2731
من قبلا انجام دادم رفت و برگشت عمودی بود یعنی میرفت به سمت انگشتام و برمیگشت حالا نمیدونم بچم چیه

پس طبق این روش پسر میباشد😉😊

فک کنم اونو روی شکم باید بگیرن..با حلقه طلا

خیر رابطه طلا با نبض هست 

روی نبض باید باشه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738

ولی جواب میده ها 

روی کسایی که بچه دارن امتحان کنید متوجه صحتش میشین

ولی جواب میده ها  روی کسایی که بچه دارن امتحان کنید متوجه صحتش میشین

اره منم شنیدم ک میشه جنسیت بچه های بعدی رو هم با این روش گفت

حالا من یه جا شنیدم که اگه عمودی بره پسره و اگه چپ و راست بره دختر

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای شوهرمم امتحان کردم اصلا تکون نخورد خیلی جالب بود😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گردش دورانی دختره

حرکت صاف به چپ و راست پسره

2706