2410
2553

ما از دختر خانمی خواستگاری کردیم گفتن ده ساله دیابت دارن الان حدود ۲۲ سالشه

تصمیم قطعا با پسر هست 

من ی مقدار اطلاعات میخوام در مورد آینده ش و بارداری و عوارض و اینا

سرچ کردم اون چیزایی ک مد نظرم بود دستگیرم نشد 

ممنونم کمکم کنین

دعاکنین من ب حاجتم برسم نی نی سایتو شیرینی میدم😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مامان من از بیستو پنج سالگی داشته خدارو شکر مشکلی نداشته.جایم هم از بیستو و سه سالگی داشته دوتاهم بچه داره

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
مامان من از بیستو پنج سالگی داشته خدارو شکر مشکلی نداشته.جایم هم از بیستو و سه سالگی داشته دوتاهم بچ ...

انسولین میزنن؟

ایشون گفتن قرص میخورم

موضوع رو کسی نمیدونه  فقط من میدونم و مامانم  خیلی دو دل هست و میترسه

نمیدونم چی بگم والا اخه دیابتم مراعات نشه به چشمو کلیه اسیب میزنه و هزارتا عوارض دیگه .بازم  انشاالله که هرچی خیره براتون پیش بیاد

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
2714
نمیدونم چی بگم والا اخه دیابتم مراعات نشه به چشمو کلیه اسیب میزنه و هزارتا عوارض دیگه .بازم  ان ...

دقیقا ترس منم از همینه 

خیلی هم لاغر هست دخترخانم

دقیقا ترس منم از همینه  خیلی هم لاغر هست دخترخانم

لاغریش بخاطر دیابت هست به قول مامانم دیابت ادمو اب میکنه

من خیلی مخالف بهم زدن ازدواج بخاطر بیماری هستم... درسته که بیماری دیابت عوارضی برای فرد داره ولی هیچ کسی قسمت خودشو نمیدونه..... خیلیا بعد از ازدواج همسراشون مبتلا به سرطان، ام اس و ... شدن. امیدوارم خدا برای همه خیر و خوشی رقم بزنه...

دیابت نوع یک ، بیماری خودایمنی محسوب میشه که سیستم ایمنی به پانکراس حمله میکنه و باعث میشه انسولین در بدن ترشح نشه و یا سطحش خیلی کم بشه...

در مورد افراد دیابتی، مهم ترین عوارض نفروپاتی ( آسیبب به کلیه)، رتینوپاتی( آسیب به چشم) و نوروپاتی( آسیب به اعصاب ) هست. البته این عوارض در افرادی که دیابت کنترل نشده دارن و بی توجهی میکنن شایع تره..... 

مادر خودم سالهاست دیابت داره و خدا رو شکر این عوارضو نداره

عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیااااد

توکل کن به خدا

الان خیلیییی از مردم دیابت دارن

خداروشکر کنترل خوب باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

و دیابت نوع یک هم وابسته با انسولین هست

اگه نوع یک هست 100% انسولین استفاده میکنن

و ارثی هم نیست دیابت نوع یک

یعنی از جهت فرزندشون که مبتلا بشن خیالتون راحت

دوران بارداری هم باید تحت نظر باشن

همسایه ما از 6 سالگی دیابت داشت الانم یه دختر خوشگل داره

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2706