2726
عنوان

دکتر البرزی شیراز

39905 بازدید | 110 پست

سلام دوستان شیرازی نی نی سایت

کسی بیمار دکتر البرزی بوده؟

چقدر طول کشیده نتیجه بگیرین؟؟

چرا انقدر اخلاق کارکنان مطبش بده آخه....

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم منم تعریفشوزیادشنیدم...چون که مشهورشدن هرطوردلشون بخوادرفتارمیکنن

انقدر بد برخورد میکنن واقعا آدم بهش برمیخوره..ماشاله چقدرم پول میگیرن

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد
2728
جاری من زیر نظرش بود بعد شش سال حامله شد البته قبلا دکتر های دیگه میرفت

خوشبحالشون کاشکی منم هرچی زودتر باردار بشم...کم کم دارم خسته میشم..

ایشون از روشهای کمک بارداری استفاده کردن؟

من دارم میرم پیش مینو رباطی امیدوارم خوب باشه...

مشکل خاصی دارین؟ چند وقت اقدامین

منم اوایل میرفتم پیشش ولی راضی نبودم...دکتر سرور خیلی بهترن...مینو رباطی خیلی خونسرد و بی خیاله...

وای عزیزم خدابهت کمک کنه😞پول که نگوپدرادمودرمیارن

ممنون...برام دعا کنید..

مشکل خاصی دارین؟ چند وقت اقدامین منم اوایل میرفتم پیشش ولی راضی نبودم...دکتر سرور خیلی بهترن...مینو ...

من سه ماه پیش رفتم گفت برو وقتی یه سال شد بیا..گفتم تنبلی دارم...الان رفتم ک تقریبا داره ی سال میشه بهم لتروزول داد..گفتم ازمایش برام بنویس گفت نمیخاد برا شوهرمم خودم گفتم از بنویسه البته شوهرم قبلا از داده بود نشونش دادم..اره خیلی خونسرده نمیدونم دیگه..مادر شوهرمم گفت سرور خوبه

من سه ماه پیش رفتم گفت برو وقتی یه سال شد بیا..گفتم تنبلی دارم...الان رفتم ک تقریبا داره ی سال میشه ...

دقیقا منم بعد از 6 ماه رفتم گفت برو یه سال بیا..به اصرار خودم سونو داخلی نوشت...که مشخص شد آندو دارم...برای شوهرم هم ننوشت...بعدش رفتم پیش سرور ..ایشون برای شوهرم آز نوشت که مشخص شد تحرکش کمه..

بنظرم رفتن پیش رباطی فقط وقت تلف کردنه...

باز دکتر سرور خیلی بهتره

حالا من این ماهو لتروزول بخورم برم ببینم چی میشه

انشالله که جواب بگیری و دیگه نیاز به دکتر رفتن نباشه عزیزم

سلام من مریض دکتر البرزی بودم 

عمل های لاپراسکوپیشون خیلی خیلی عالی و حرفه ایه 

بخصوص اگر کسی اندومتریوز داره قطعا توی ایران ایشون حرف اول رو میزنن .چون کیست رو توی لاپراسکوپی کاملا از بین میبرن که برگشت نداشته باشه 

اما عمل های ای وی اف شون زیاد نتیجه نداده .

من خودم ۳ بار ای وی اف کردم پیششون منفی شد 

اما لامراسکوپی اندومتریوز رو خیلی عالی انجام دادن 

2706