2410
2553
عنوان

نی نی یار 4 هستم بازم مسابقه داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 69 پست
ببنید کاربر عزیز هدف و پایه مسابقه داشتن هیجان و تبلیغ هست و شناخت شدن کاربرهای هنرمند البته ما از ک ...

سلام نی نی یار جان میشه اسم کاربری منو درست کنی هرکاری میکنم نمیشه میخوام بین محتاج و دعا یا فاصله ای چیزی باشه که از هم جدا بشه

هیچوقت...هیچوقت...هیچوقت...یکی را با همه ی وجودت دوست نداشته باش. یک تکه از خودت را نگه دار برای روزهایی که هیچکس را بجز خودت نداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2077858/همسر-دروغگونی نی یار عزیز میشه این تاپیک منو حذف کنید؟اگه نمیشه هم لطفا یه تاپیک واسم بفرستین که بتونن پاک کنن تاپیکایی که نمیخوام رو

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
2456

خواهش می کنم این تاپیک و پاک کنید ممنونم

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2714

خواهش می کنم این تاپیک حذف شه، ممنون

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2706