2410
2553
عنوان

چرا سر زده میرن خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا راهشون دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
2456

حالا مامانم میگه قبلا سرزده میومدن هیچ حتما باید یسر ب دسشویی هم میزدن ک نطافتو ببینن.بعدشم باید یبار دخترو تو حموم عمومی میدیدن😁

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
منم خیلی پیش اومده سرزده بیان ولی خوشبختانه تو اتاق بودم وارایش میکردم لباس خوشجل مشجل.خخخخ.چه وظعشه ...

نه من خودم رفتم جلو در بعد چه میدونستم خواستگاره رفتم مامانمو صدا کردم تو اشپزخونه گیر افتادم

2714

برامن یبار سرزده اومدن بابام ازهمون دم در گفت شما ازهمینجا ردید.اصن راهشون نداد خونه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

اومده ببینه مامانت خونه داریش خوبه می خواد دخترشو بگیره

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

یه ماهه من و مادرشوهرم نمی تونیم برنامه مون رو هماهنگ کنیم همدیگر رو ببینیم. اون وقت ملت سر زده می رن خواستگاری..       یعنی یه سری ها دقیقا از کدوم جزیره دورافتاده اومدن شهر؟؟؟

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
نه مامانه چي ميگفت ازش

هیچیفقط گفت مغازه داره،دیپلم داره پسره اوله

من فوق لیسانسدارم ،خودش میگفتمن زنگ میزنم ولیدخترتون باتحصیلاتش مشکل نداشته باشه

2706