2726
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064916 بازدید | 25928 پست
کیمیا جون ببخشید دیر جواب میدم. رفتم ناهار بخورم.

به نظر من حالا که همه رو جدا گرفتی دیگه احتیاجی به غذا ساز نداری. من چون هیچ کدوم رو نگرفته بودم غذاسار گرفتم که هم آشپزخانه شلوغ نشه هم کار همه رو انجام بده.
در مورد مارک لوازم برقی هم، نه اصلا بد نیست که یکی نباشن. من به این خاطر همه رو بوش گرفتم چون دیدم مارکهایی مثل تفال و مولینکس و کنوود تقلبیش خیلی زیاد تو بازار اومده. در ضمن اکثرا هم مونتاژ چین هستند. خواهرم واسه جهیزیه اش لوازم برقیش رو تفال خرید اصل فرانسه بودن. ولی الان چند تا وسیله از خود نمایندگی تفال خریده مونتاژ چین هست.
وسایل خودم هم فقط جارو برقیم آلمانیه، بقیه مونتاز اسپانیا و اسلوونی هست ولی به نظرم از اینکه مونتاژ چین باشن بهتره.
من از طرحهای بوش به خاطر سادگی و کم جا بودنش خوشم اومد وگرنه منم از اول قصد نداشتم همه رو این مارک بگیرم.
راستی کیمیا جون شما سرویس قابلمه چه مارکی گرفتی و چند؟ من هنوز واسه سرویس قابلمه دو دلم که تفلون عالی بگیرم یا چدن؟ آخه چند نفر که چدن داشتن میگفتن بعد از یه مدت قابلمه هاشون لب پر شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم افتاد که اینا رو هم باید بگیرم ولی الآن زوده:
سرویس خواب
مبلمان
بوفه ( یا شاید هم دو تا کنسول جمع و جور به جای بوفه بگیرم)
سرویس آرکوپال 18 نفره
کارد و چنگال میوه خوری
ساعت دیواری
آباژور
صندلی اپن
خوشخواب
سلام به همه عروسای گل. روزمون مبارکامون باشه.
بهار و کیمیا به سلامتی و میمنت. راستی این چمدون عروس و داماد خود چمدونشو از کجا بگیرم؟ چه شکلی باید باشه؟ اخه اینهمه خرید برا عروس تو یه چمدون جا میشه مگه؟
چادر نمازتون رو خانواده شوشو براتون خریدن؟
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
2728
عاشق اینم که برم واسه جهیزیه خرید کنم، اینقدر دوست داشتم همه وسایلم رو الآن میخریدم ولی به جای اینکه روز به روز به جشن عروسیمون نزدیکتر شیم، عروسیمون عقب میفته.

خوش به حالتون، مثل اینکه شماها زودتر از من از بلا تکلیفی در میاین
سلام بچه ها، روزتون مبارک :)
دستت درد نکنه کیمیا جان، لیستتو برداشتم
دست شما هم درد نکنه بهار خانم
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
چمدون رو خرید عروسیه نه؟ ما هم رسممونه تو دو سایز می خریم، معمولا بزرگه مال عروسه کوچیکه مال داماد
بچه ها شما سرویس چینی خریدین واسه مهمون؟
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
اینم لیست جهرزیه من تا الان
یخچال فریزر، 24 فوت،کنوود
لباسشویی، 7 کیلو، 1200دور،ال جی
جاروبرقی،ال جی
اجاق گاز، فر، 5 شعله،ولگا
مبلمان هالوژنی، طرح ال،تکنوفوم
سرویس خواب، ابنوس تاج دار،پروپارس
تشک دونفره سوپر اسمان،رویا
فرش 9 متری، 7 رنگ،آذین مشهد
فرش 9 متری، زرشکی 1500 شانه،سلیمان
قالیچه 2 متری، 2 عدد،مرند
رو تختی، پارچه صورتی(دوخت ایران)،ژاپن
تشک و لحاف و بالشت، تک نفری، 2 عدد،لایکو
بالشت، پشم شیشه، 6 عدد
تشک، تک نفری، پشمی، 2 عدد
لحاف دو نفری،پشمی، 1 عدد
لحاف تکنفری،پشمی، 2 عدد (روتختی و مهمان)
فرش اشپزخانه، 3 متری،مرند
سرویس لحاف، تشک کودک برا مهمان
روفرشی، 9 و12 متری، حصیر، زیر سفره،زرباف یزد
پتو ( 1 و 2 نفره)،گلبافت
سرویس قابلمه، 8 پارچه، تایمر دار،آلمان
سرویس قابلمه، 10 پارچه،تاوا
پلوپز،8 نفره،پارس خزر
زودپز،ایران
غذا ساز،روسی
همزن برقی،مولینکس
ابمیوه گیری،مولینکس
خرد کن، آسیاب برقی،مولینکس
بخاری،جهان افروز
خرده ریز اشپزخانه
قهوه خوری(2 دست)
اجیل خوری، بستنی خوری،سوگا، ژاپن
قوری و کتری، 9 پارچه،لاو سانگ
قوری و کتری،چینی
سرویس چینی، 24 پارچه، مقصود
سرویس کریستال، دم دستی،سوگا، ژاپن
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
من هنوز واسه خودم که نخریدم، اما عروسی زنداداشم دو سال پیش بود تا جایی که یادمه چمدون بزرگه مال زندادشم بود
2706