2733
2739
عنوان

بارداری و مشکلات آزمایش غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 10223 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ریسکتون کمه من فردا میرم سل فری بدم برای تروزومی 1 به 80 ریسک دارم. سندروم داون 1به 1000

سلام عزیزم من نی نی جونم ۶ماهه دنیا اومده پارسال این وقع بود مشکل داشتم و تاپیک زدم انشالله واس شما هم چیزی نیس

خدایــــا...دوستت دارم  

بستگی به درصد ریسک داره که چقدر خطر داشته باشه واسه خواهر منم همینطوری بود ولی تو آزمایش دومش خوب نشون داد . به نظرم یه آزمایشگاه معتبر برو که تجهیزاتش کامل باشه و خیالت راحت شه . خواهر من آزمایشگاه عرفان نیایش رفت می گفت هم پرسنلش خوبه هم مجهزه . 

2731
ان تی رو رفتم.غربالگری اول هم رفتم.گفت بینابین سندروم داون هست.اما میخوام بدونم خانما کسی بوده اولین ...

عزیزم بچتون سالم بود اه انشاله؟من الان تو شرایط چند سال پیش شمام،دارم از ناراحتی دیوونه میشم

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
2738