2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2 سال پیش تو خیابون بزرگمهر تو خیابون ولیعصر یه جمعه بازار بود، ولی اهالی شکایت کردند، جمع کردند، گفتند می ریم ـــ پاساژــــ پروانه تو خیابون جمهوری، ولی بازم پخش و پلا شدند. نمی دونم کجا رفتند، منم دنبال یه جمعه بازار خوب می گردم.
راستی اون جمعه بازار که تو ــــپارکینگ ـــــ پروانه هست، وسایل قدیمی می فروشه.
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
عزیزم چه جور جمعه بازاری میخوای یه جمعه بازار عتیقه فروشها هست سمت چهارراه استانبول ولی اگه منظورت بازارهای هفتگی هست مثل دوشنبه بازار وغیره که بعضی محله ها دارن قبلا چهارشنبه بازار سمت ستارخان بود من چند بار اونجا رفتم الان نمیدونم هست یا نه
2714
من عبدل آباد رفتم
اگه وقت بزاری و بگردی جنسای خوب هم خیلی داره

مثلا پارچه های چادری خوبی دارن (البته همه چی پیدا میشه )
ما اول رفتیم سمت میدون بهمن بعد از میدون رفتیم سمت شهرک شکوفه اونجا سوال کردیم و ادرس رو بهمون گفتن
میدونم که از سمت نواب هم میشه بری ولی دقیقا نمیتونم آدرس بدم
مدتی قبل یکی در همین نی نی سایت تبلیغ یک جور بازار خانگی به نام سواپ را کرد و یک شماره تماس هم داد ظاهرا این بازارچه خانگی هر چند هفته یکبار برگزار می شود و هر کسی که جنسی برای فروش داشته باشه هم می آورد. من تا به حال نرفته ام ولی ظاهرا روز جمعه این بازارچه برگزار می شود محلش هم سعادت آباد است من شماره تماس آن خانم را می گذارم باهاش برای گرفتن آدرس هماهنگ کنید.
جمعه ساعت 11 تا 2
09127946960
متاسفانه اسم آن خانم را فراموش کرده ام.
برایش اس ام اس بفرستید و بگویید آدرس محل سوآپ را می خواهید.
با سلام جمعه بازار پاساژ پروانه خوبه، به شرطیکه قیمت ها رو بلد باشی و بعدش هم اولین چیزی که دنبالش هستی و دیدی رو نخری. در اینصورت بدونین که دور و بر اون فروشنده خاص حتما جای دیگه ای هست که از اون جنس مورد نظر شما داره و یا از بقیه و اطرافیان اون شخص بپرسید که دیگه کجا تو جمعه بازار از این جنس شما پیدا میشه. من چند قلم جنس مخلف از اونجا خریدم تو دو سه موردش ضرر کردم. جنس بد با قیمت گرونتر رو خریدم. شما دیگه حواستون باشه.
دوستان عزیز داریم برای برگزاری یه شو سوآپ برنامه ریزی میکنیم. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=93013&postID=4292741#4292741
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
2706