2726
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 62621 بازدید | 177 پست
من آزمایش انعقادی رو تبریز انجام دادم تو مرکز خصوصی با آزمایش کاریوتایپ نزدیک 700 شد. ولی بعضیا تهرا ...

سلام اصلا سازمان انتقال خون انجام نمیده آزمایشات انعقادی رو

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
وای که ازدست دادن تواون سن بارداری چقد سخته منم دوهفته پیش 29 هفته بودم بخاطر مشکل انعقادخون بچموازد ...

سلام از کجا فهمیدی مشکل انعقادی داری؟ رشد بچه شما کم شده بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من آزمایشات انعقادی و ایمنی دادم یکی از فاکتورهای خونیم کمه که باعث لخته میشه

سلام منم مشکل انعقاد خون دارم پروتیین c  و s ام کمه دور بار سقط داشتم با مصرف انوکسپارین 6000 روزی دو مرتبه به اضافه آسپرین 80 بار دوم تحت نظر حنطوش زاده بودم شما دز آمپولتون چقدره؟ 

من نمی دونم دیگ هباید تحت نظر چه کتخصصی باشم اگه کسی دکتر خوب برای سقط مکرر می شناسه لطفا بهم معرفی کنه خیلی خیلی داغونم

2728
این لتفوزیت تراپی رو توی همین سایت شنیدم قدیمی شده درتواست دوستی بده توی پی وی بهت بگم پیش کی بری

سلام عزیزم ببخشید میشه درخواست دوستی منو بپذیرید در مورد دکتر سوال داشتم یه جا دیدم یک نفر رو مشکل انعقادی داشته راهنمایی کردین منم مشکل انعقاد خون با دو سقط پشت سرهم داشتم با وجودیکه هپارین می زدم و آسپرین می خوردم می خوام برا دکتر سقط مکرر معرفی کنید اطلاعاتتون خوبه خیلی ناامید و سردرگم شدم اجرت با امام حسین

من بعد از یک سقط و بعد از گذشت دوسال از اون تاریخ هفته پیش پسر ۲۳ هفته ایم رو از  دست دادم با و ...

ببخشید جواب آزمایشات شما اومد؟ مشکل کجا بود؟ منم شرایطی شبیه شرایط شما رو دارم میشه راهنماییم کنید ودرخواست دوستی منو بپذیرید؟

سلام عزیزم ببخشید میشه درخواست دوستی منو بپذیرید در مورد دکتر سوال داشتم یه جا دیدم یک نفر رو مشکل ا ...

سلام عزیزم

من مرکز ناباروری رفتم و تمام آزمایشاتم رو انجام دادم

ایمنی انعقادی ژنتیک و ...

اونجا بهم برگه دادن برای مشاوره هماتولوژی

دکتر هماتولوژ هم چندتا آزمایش برام نوشت که انتقال خون رفتم و بعضیاش هم که اونجا نداشتن رفتم خصوصی

باشه توی خصوصی بهم بگو تا اگه بدونم راهنماییت کنم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ببخشید جواب آزمایشات شما اومد؟ مشکل کجا بود؟ منم شرایطی شبیه شرایط شما رو دارم میشه راهنماییم کنید و ...

اگر میخوای تکرار نشه برو مراکزی مثل ابن سینا یا رویان

اسپرم همسر هم تاثیر داره توی سقط

اگه اونجا هزینه اش برات خیلی سنگین میشه برو جای دولتی مثل شریعتی یا طالقانی

دکتر خوب هم میشناسم دکتر سولماز پیری توی تهران خیابن قائم مقام هست مطبش خیلی دکتر فهمیده ای هست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
خیلی ممنون عزیزم خیلی لطف کردین.

بازم سوال داشتی بپرس عزیزم خوشحال میشم اگا کاری ازم بر بیاد انجام بدم😘

من تو شش هفته دیگه رشد نمیکردن چون قلبشون نمیزد

منم یه بار تو پنج هفته یه بار دیگه هم تو شیش هفته سقط داشتم امکان داره مشکل ایمنی انعقادی داشته باشم؟؟

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
سقط های شما چند هفته بودن؟

سقطام هفته های 6تا 8 بود

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
من تو شش هفته دیگه رشد نمیکردن چون قلبشون نمیزد

مال منم تو هفته 6 قلبش نزد و رشد نکرد اولین سقطم بود,دکتر میگه اولین سقطت هست نیازی به ازمایش نیست!!

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
2706