2726

سلام دوستان یه نوزاد یه ماهه بنام حسین پسر دوستمونه مشکل روده ای داره عملش کردن دکترا گفتن اگه تا یه هفته بعد عمل زنده بمونه خطر رفع میشه پدرش دیشب رفته کربلا شفاشو از حضرت ابوالفضل بگیره مادرشم مرتب نوزاد تو بغلشه و ناله میکنه ازتون خواهش میکنم برای شفای این فرشته کوچولو دعا کنید .
ختم پانزده هزار تا صلوات برداشتیم براش هرچند تا که تونستین بخونین بی زحمت برام بنویسین انشالله که حاجت روا بشین
یه عکسم گذاشتم ذکر یا کاشف الکرب اونم نامحدود هرچندتا تونستین براش بگین اجرتون با امام حسین انشالله

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صدتا خدا شفاش بده 

دورت بگردم مرسی عزیزم حاجت روا بشین

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728
صدتا همین الان میفرستم

فدات بشم عزیزم ممنونم

من ده تا سرمام خوردم با خلوص نیت میفرستم

خدا خیرت بده گلم

من ۵۰۰ تا میفرستم 

انشالله شفا بگیره 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706