2726
عنوان

ایمپلنت دندان

| مشاهده متن کامل بحث + 10406 بازدید | 28 پست
ی دونه شد ۲۲۰۰؟؟

اره یدونه دو و دیست شد،نه خون زیادی نیومد مثل دندون کشیدنه فقط روز اول اذیتی تا سه روز هم روش چیزی نمیخوری بعد عادی میشه برات

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیر ببینی امروز دندونم رو کشیدم میخوام ایمپلنت کنم ولی از دردش میترسم😱

درد نداره زیاد یکم باید بری بیای فقط. نگران نباش. فقط پیش یه دکتر منصف برو که زیاد ازت پول نگیره. من دو تا دندونامو کلینیک بهبد ایمپلنت کردم. اگر خواستی زنگ بزن بببین الان قیمتاش چطوره02632219052

ایمپلنت دندان خیلی خوبه . من که دندون جلوم تو تصادف از دست دادم خیلی حالم بد بود نمی تونستم حتی بخندم . اصلا اعتماد بنفس نداشتم

ولی پی دکتر روزبه پهلوان ایمپلنت کردم خوب شد ظاهر دندونم

سلام 

من سال 96 ایمپلنت D5  D4  راست بالا رو انجام دادم از نوع سویسی هر کدام با قیمت 2200000تومان که اولش یه جراحی داشت پایه ها رو قرار داد و بخیه کر در واقع یه جراحی خیلی ساده .توی مطب بعد از اتمام کار یه دونه کپسول مسکن قوی بهم داد (نوافن) و دیگه هیچ دردی نداشتم یک هفته یعد یعنی در واقع ده روز بعد بخیه ها رو شکافتم و رفتم تا حدود یک ماه و نیم بعد که دوباره لثه رو یه شکاف خیلی کوچک داد و یه پایه روی هر کدوم از ایمپلنت ها قرار داد و حدود یک هفته بعد هم روکش گذاشتن. خیلی عالی بود به خاطر همین دندان D5 بالا چپ رو هم سال بعدش گذاشتم .امسال عید 98 بالای دندون ایمپلنت دی چهار سمت راستم آبسه کرد و عفونت داشت هر از گاهی این اتفاق میافتاد کم کم همون دندون ایمپلنت بوی بدی گرفت و به خاطر همین به دکتر مراجعه کردم ایشون روکش رو برداشت و دوباره عکس گرفت و متوجه شدن که استخوان اطراف دندان ایمپلنت تحلیل رفته به خاطر همین سه روز پیش 98/4/27 یک جراحی وحشتناک داشتم که محل دو دندان ایمپلنت را باز کردن و پودر استخوان ریختن و روش رو با یک غشاء جذب شونده پوشوندن و کلی بخیه زدن هزینه این عمل 5 میلیون تومان شد . درد بسیار زیادی دارم اونقدر که شبها از خواب بیدارم میکنه. همسرم میگن فکر کنم از درد زایمان بیشتره دردت . واقعا اذیت شدم.و نمی دونم عاقبت این دو دندان من چی میشه . دعا کنید خوب بشن.

و اما من چند تا توصیه دوستانه دارم به همه اوانایی که میخوان ایمپلنت بگذارند:

اول اینکه حتما جنس خوب بگذارید الان سویسی بهترین جنسه

دوم اینکه حتما پیش جراح ایمپلنت بروید

سوم اینکه مطمئن شوید استخوان فک شما قابلیت و اندازه مورد نیاز جهت کاشت رو داره و اگرنه اول استخوانسازی و همراه با آن ایمپلنت کنید

باز هم تاکید میکنم حتما پیش متخصص ایمپلنت کارتون رو انجام بدین چون اکثر پزشکان عمومی ، ان دو ها با گذراندن یک دوره دو روزه کار ایمپلنت انجام میدن که به نظرم کار صحیحی نیست.                                 موفق باشید