2726
عنوان

ایمپلنت دندان

10408 بازدید | 28 پست

در این متن به بیان ایمپلنت دندان می پردازیم ، مهم ترین نکات ایمپلنت دندان را در این بخش قرار می دهیم تا کاملا با مراحل کاشت دندان آشنا شوید 

ریشه های دندان مصنوعی می باشند که جهت جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشند ، زمانی که شخصی دندان از دست رفته ای دارد ، دندانپزشک زیبایی برای جایگزین کردن دندان از دست رفته کاشت دندان را به کار می برد ، در واقع یک پروتز می باشد که دندانپزشک زیبایی برای اشخاص به کار می برد ، بسیاری از اشخاص زمان صحبت کردن ، خندیدن به دلیل اینکه دندان هایشان از دست رفته است و این امر در معرض دید است و سبب تاثیر منفی بر چهرشان می شود اعتماد به نفسشان را از دست می دهند که با در کمترین زمان می توانند به زیبایی چهره خود کمک نمایند .

یکی از بهترین روش های برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته است .

http://www.draryam.com/wp-content/uploads/2017/06/ایمپلنت-دندان-1-150x150.png 150w, http://www.draryam.com/wp-content/uploads/2017/06/ایمپلنت-دندان-1.png 640w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" width="300" height="300">

زمانی که شخصی دندان هایش را از دست می دهد نه تنها در زمان صحبت کردن و خندیدن تاثیرات منفی آن ظاهر می شود بلکه در زمان خوردن غذا و جویدن با مشکلات نیز روبرو می شود با کاشت دندان می توان از این امر را نیز برطرف نمود ، سبب حفظ استخوان فک می شود و از دست دندان استخوان دندان نیز پیشگیری می شود .

عوامل مختلفی سبب از دست رفتن دندان می شودکه در ذیل به بیان مهم ترین علت های از دست رفتن دندان ها (عوامل پوسیدگی دندان و از دست رفتن دندان ) می پردازیم :

•      پوسیدگی دندان
  • شکست کانال ریشه
  •    بیماری لثه (پریودنتیت)
  •    تروما به دهان (آسیب دندان)
  •   سایش بیش از حد
  •  نقص مادرزادی

و…

یکی از نکاتی که باید قبل از کاشت دندان به آن توجه شود ، مشاوره پیش از ایمپلنت دندان است ، با انجام این کار می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص کاشت دندان و مراقبت های پس از ایمپلنت دندان را بدانید  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر ببینی امروز دندونم رو کشیدم میخوام ایمپلنت کنم ولی از دردش میترسم😱

اصلا درد نداره شوهرم انجام داد حالا دومی رو هم میخواد انجام بده چندماه طول میکشه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

2728
خیر ببینی امروز دندونم رو کشیدم میخوام ایمپلنت کنم ولی از دردش میترسم😱

سلام من خودم اینپلینت کردم وفقط مرحله روکش اخرش مونده درد داره ولی ن اون حدی که همه میگن قبل کاشت پیچ دوتا ژلوفن ۴۰۰ بخوری دردی نداری دیگه

خون زیاد میاد یا نه؟؟ اصلا هیچ اطلاعی ندارم

وقتی که میخوان پیچ رو توی استخوان فک بکارن لثه روباید باز کنن تابه استخوان برسن بعد فک رو سوراخ میکنن پیچ رومیکارن ولثه روبخیه میزنن

نه سیر میکنن بعد یه جای پیچ دقیقا نمیدونم چیه میذارن بعد بخیه میزنن برای یکی دو ساعت قرص مسکن خورد دیگه درد نداشت تا دوماه بعد تقریبا دوباره برگشت قالب گرفتن بعد دو هفته هم قالب رسید و بعد گذاشت عالی هم هست خیلی راضیه شد 2200

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

نترسین انجام بدین منم خیلی میترسیدم ولی وقتی انجام دادم دیدم ترسم چقد بیخود بود تاازهه شما دندون کشیدین میخواین بکارین.من توی تمرین کله خورد شکست.من فکمم شکست جراحی فکم کردم

2706