2726
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192872 بازدید | 22474 پست
معاینه واسه چیه اصلا دلیلی نداره توی این سن بارداری معاینه کنه .... نشنیدم تا بحال .. هر تشخیصی بوده ...

الان پیش دکترم بودم..گفت سرکلاژ نمخاد و چون جفتت پایینه سرکلاژ برات خطرناکه ممکنه ب جفت اسیب برسه و با دستگاه معاینه هم گذاشت چک کرد گفت دهانه رحمت کاملا سفت و بسته هست..گفت فقط مواظب باش و استراحت کن.و چون نظر پریناتولوژیست هم این بوده ک سرکلاژ نمخادهمون تااخر شیاف بذاری کافیه..منم توکل بخدا دیگه ب حرف دکترم اعتماد کردم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیر دل و واژنم  با پایین کمرم از دیروز مرتب داره تیر میکشه ..حتی تو خواب .. نمیدونم این طبیعیه ...

فک.کنم اخر کاری این دردا طبیعیه دیگه.چون بچه داره میاد پایبن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
الان پیش دکترم بودم..گفت سرکلاژ نمخاد و چون جفتت پایینه سرکلاژ برات خطرناکه ممکنه ب جفت اسیب برسه و ...

شیاف خیلی خوبه ایشالا ک طوری نیست

با همون سونو داخلی هم بسته بودنش معلوم بود نیاز ب معاینه نبود 

ب هر حال استراحت کن بخیر میگذره ب امیدخدا

2728
شیاف خیلی خوبه ایشالا ک طوری نیست با همون سونو داخلی هم بسته بودنش معلوم بود نیاز ب معاینه نبود&nbs ...

میگم.حالا این شیاف ضرر نداره؟چون هورمون زنانه هست وبچه پسره؟

زیر دل و واژنم  با پایین کمرم از دیروز مرتب داره تیر میکشه ..حتی تو خواب .. نمیدونم این طبیعیه ...

نزدیک زایمانته نگران نشو 

نیکا جون یه لیست از سیسمونی که خریدی میذاری؟

شما تخت دو منظوره گرفتین؟

«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ»

بچه ها شما دقیق هفته چند رفتین انومالی؟میخام بدونم کی برم بهتره

الان پیش دکترم بودم..گفت سرکلاژ نمخاد و چون جفتت پایینه سرکلاژ برات خطرناکه ممکنه ب جفت اسیب برسه و ...

آره جفت پایین باشه سرکلاژ تبحر خاصی می خواد. هر کسی قبول نمی کنه. بیشتر از هر چیز استراحت بهت کمک می کنه چون با بزرگ شدن بچه جفت رو هم میکشه بالا 

بچه ها من 48 ساعته تقریبا نخوابیدم پسرم هم کولیک داره هم رفلکس یه ریز گریه میکنه و میپیچه به خودش ...

اخ آخ درکت می کنم

من از دیروز پلک روی هم نذاشتم همش شیر میخوره بچم !!! دیروز دلپیچه داشت شدید انقدر شکمش رو ماساژ دادم و ... یه ذره آروم شد. ولی واقعا دیگه سینه هام وحشتناک شده.

برای کولیک یه دارو میدن انگار!

می خوام برم دکتر سنتی😐😐😐😐

ولی خدایی خیلی سخته.

دست تنهایی؟ 

دم صبح که میشه دیگه داغون میشم از بی خوابی 

یه موقع چند دقیقه گریه می کنه من توان هیچ کاری ندارم فقط قربون صدقش میرم😁😁😁😁

نزدیک زایمانته نگران نشو  نیکا جون یه لیست از سیسمونی که خریدی میذاری؟ شما تخت دو منظوره گرفت ...

عزیزم من سیسمونی تکمیلی نخریدم ک لیست بخوام بهت بدم

تخت گهواره کنار مادر خریدم 

کریر و کالسکه 

بهداشتی و لباس خیلی گرفتم

سرویس وان حموم 

یکی دوتا سبد مخصوص لباس

تشک گارددارو لحافش و یکی دوتا پتو و قنداق فرنگی

هنوز کمد و تخت و اسباب بازی اصلا نخریدم چون بچم اتاق نداره خونمون یک خوابه    ایشالا دو سه ماه دیگه میخوایم اسباب کشی کنیم بعد میگیرم 

اخ آخ درکت می کنم من از دیروز پلک روی هم نذاشتم همش شیر میخوره بچم !!! دیروز دلپیچه داشت شدید انقدر ...

سینه هات چرا وحشتناک شده ؟؟ از کجا میفهمی دلپیچه داره یا مشکل دیگه

2706