2410
2553
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192725 بازدید | 22474 پست
ببین مهمتر از طولش  سفت و بسته بودنشه  دعا کن ماهیچه ش سفت بمونه و سیکلوژست خودش خیلی خیل ...

فعلا ک من همچنان استراحتم. اکثر روز درازکشم ب جز دکتر اصلا از خونه بیرون نمیرم..واقعا با حرص خوردن چیزی درست نمیشه..این قضیه سفت بودنو نمیدونستم ِ.انشاالله ک برامن سفت باشه😄توکل بخدا

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

فقط میگم نکنه این تیر کشیدن واژن ک از اول مدام باهام بوده بخاطر همین دهانه رحم باشه؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه من سونو واژینال شدم. جفت ک هنوز پاین بود..طول سرویکس هم زده24.6😐گفت کوتاهه ولی نیاز ب سرکل ...

سلام گلم

با این طول باید سرکلاژ بشی و استراحتت بیشتر بشه

جفتم که چاره اش استراحته

نگران نباش سخت نیست

2720
فعلا ک من همچنان استراحتم. اکثر روز درازکشم ب جز دکتر اصلا از خونه بیرون نمیرم..واقعا با حرص خوردن چ ...

واژینال برات انجام داد نفسی جان؟ 

من ۳۰ بودم صدبار سونوی واژینال کردم گفتم نکنه بچه زود بیاد اخرش موقع زایمان طبیعی کلا ۴ سانت بعد دو روز باز شدم و سزارین شدم!!!!

ولی استراحت کن و به یه دکتر دیگه هم نشون بده

واسه من طولش 31 بود و 1میلی دهانه رحمم باز شده بود

پس برامن واقعا طولش کمه..حالا برم دکترم ببینم چی میگه

واژینال برات انجام داد نفسی جان؟  من ۳۰ بودم صدبار سونوی واژینال کردم گفتم نکنه بچه زود بیاد ا ...

اره واژینال بودعزیزم...اینی ک رفتم پیشش پریناتولوژیست بود..گفت بنظر من سرکلاژ نمیخاد فقط باید تا اخر شباف بذاری..گفت البته برو دکتر خودت هم ی معاینه کنه ببینم.چی میگه ..حالا من از معاینه بدتر وحشت دارم😫من از همین سونو هم ترسیدم چ برسه معاینه😒

2714
بچه ها من 48 ساعته تقریبا نخوابیدم پسرم هم کولیک داره هم رفلکس یه ریز گریه میکنه و میپیچه به خودش ...

عزیزم چقدر سخته 

ایشالا رود بگذره    

دارویی چیزی دکتری ....؟؟؟؟

فایده نداره ؟ کاری نمیشه کرد ؟

اره واژینال بودعزیزم...اینی ک رفتم پیشش پریناتولوژیست بود..گفت بنظر من سرکلاژ نمیخاد فقط باید تا اخر ...

معاینه واسه چیه اصلا دلیلی نداره توی این سن بارداری معاینه کنه .... نشنیدم تا بحال .. هر تشخیصی بوده با سونو داده شده دیگه  . دکتر فقط باید نظرشو راجب سونوت بده ک سرکلاژ کنی یا ن

2706