2726
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192872 بازدید | 22474 پست
دیگه ماه آخر بدون درد نمیشه که فقط میگن دردایی که میگیره ول میکنه مهمه  نیکا یه چیزی من از دیش ...

اگه معاینه شدی ک درد طبیعیه . چی شد ک رفتی چک کردی ؟؟ حالا قرار شد چیکار کنی .. برگشتی خونه ؟!

وقتی نشتی نداره علت کم شدنش چیه ؟ اب زیاد بخور ب زایمانتم کمک میکنه فک کنم

ولی به نظرم باید زودتر تصمیم بگیری و بعدش دیگه بهش فکر نکنی  بذار من طبیعی زایمان کنم بهت خبر ...

اتفاقا من برعکسم !!!

اگه ی نفر بهم اطمینان بده ک قطعا میتونم و خطری بچمو تهدید نمیکنه از همین الان میرم کلاسای حرفه ای فیزیولوژیک ... خیلی دوس دارم دردم بگیره بعد برم بیمارستان و همه چی روند طبیعیشو طی کنه

اما متاسفانه مطمئن نیستم ک از پسش بربیام . میترسم بچم طوریش شه ...یا تنگی نفسم کار دستم بده و هزار تا چیز دیگه . 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه معاینه شدی ک درد طبیعیه . چی شد ک رفتی چک کردی ؟؟ حالا قرار شد چیکار کنی .. برگشتی خونه ؟! وقتی ...

هیچی دیگه گفتم از سونوی قبل سه هفته گذشته برم چک کنم.

فعلا که اینجام قند خون رو هم گفتن بالاست باید بمونم حتما!!! 

گفتم دکترم عشق بستری کردنه

هیچی دیگه گفتم از سونوی قبل سه هفته گذشته برم چک کنم. فعلا که اینجام قند خون رو هم گفتن بالاست باید ...

عه 

انشالا ک هیچ مشکلی نیس 

قند خونت بالا باشه باید دور بچه ابش زیاد شه و معمولا بچه درشت میشه . وزنشو نگفتن ؟

2728
دیگه ماه آخر بدون درد نمیشه که فقط میگن دردایی که میگیره ول میکنه مهمه  نیکا یه چیزی من از دیش ...

وااا خب این طبیعیه

بعد از ۳۶ هفته اب کیسه کم میشه و جنین اماده بیرون اومدن میشه

الان که حساب میکنم بارداری قبلی رفتم تو چهل و یک هفته سزارین شدم. ولی هیچ حس دردی هم نداشتم. 

دیگه دکتره دید خیلی ناراحتم اتفاقی بیفته تاریخ داد.

آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.
بچه ها من الان کمیسیون بودم  بهم گفتن سزارین ب نفعته   با شرایطی ک میکرو شدی و جنینم ...

بسلامتی عزیزم...کدوم بیمارستان میری؟

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد

ساراجون در چه حالی خوبی عزیزم؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706