2733
2734
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192875 بازدید | 22474 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من راجب زایمان و سزارین شمالی هیچ تعریفی نشنیدم . ولی تعریف از قاسم خانی خییییلی زیاد شنیدم .

اره منم تعریفشو شنیدم..خواهر شوهر خودمم تحت نظرش بود خیلی راضی بود. البته 10سال پیش. ک سزارین کاملا اختیاری بود

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
امروز روز پنجم انتقالم بوده , لک صورتی دیدم کمی استرس گرفتم

عزیزم.نگران.نباش حتمالک لانه گزینی هست

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
2738
من امیدتهران میرم محب کوثر دوست داشتم برم ولی اونجا سزارین اختیاری نیست

امید تهران نمیشناسم

محب کوثر عملام اونجا بوده فوق العادس

اره با اینکه خصوصیه سزارین اختیاری نیست

سلام دوستان. من امروز آمنیو شدم. اصلا درد نداشت فقط خداکنه  مشکلی  نداشته باشه نی نیم. التماس دعا دارم از همتون مهربونا..

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
2706