2726
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192871 بازدید | 22474 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه شیشه جون انشالله دوران خوبی داشته باشی و نی نی نازت رو بغل کنی

سلام روژا جان خوبى هانى؟

مرسى از تبريكت 💋

گلم ان شالله كه عمل همسرت با موفقيت انجام ميشه 

تا ميتونى دعاى نادعلى رو بخون 

ان شالله مه حاجت روا ميشى عزيزم🙏🏻🙏🏻

عزیز دلمی شیشه جونم، مرسی که بیادم بودی و دعام کردی گلم، دعای تو حتما می گیره :**** انشالله خدا نگهد ...

مينا جونم خوبى؟عزيزم شير سويا رو فراموش نكنى 

تا ميتونى بخور 

اب و نشاسته رو هم صبح ناشتا بخور 

خيلى مراقب روحيه و استرس بدنى باش 

حتما ومطمئنم كه جواب مثبت ميگيرى عزيزم💋💋 

2728
سلام شیشه جونم، خوبی عزیز دلم. امروز ظهر رفتم و انتقالش دادم و اوردمش خونه :) انشالله خدا کمکم کنه و ...

سلام مینا جونم

مبارک باشه مامان خانومی

ان شالله سفت بهت بچسبه و ولت نکنه تا نه ماه

خیلی مواطب خودت باش😍😍😍😜❤💚💋

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

خانمهایی که بخاطر ذخیره تخمدان پایین بهشون تخمک اهدایی پیشنهاد شده اما مصمم هستن با تخمک خودشون میکرو کنن بیایین اینجا تا از راهنمایی های هم استفاده کنیم. 

فقط خانم هایی که با میکرو می خان باردار بشن لطفا بیان.

اگر خانمی هم با ذخیره کم میکرو کرده و مثبت شده بیاد از تجربیاتش بهره ببریم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1613797/کسایی-که-با-ذخیره-زیر-0-5-میخان-میکرو-کنن-بیایین-با-هم-باشیم

افوض امری الی الله ان الله بصیروا بالعباد
پیش دکتر البرزی قراره درمان شی عزیزم؟...یا جای دیگه

آره عزيزم دكترم البرزي

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده
سلام سیندرلام جونم، خوبی؟  پنج روزه ست عزیزم و آزمایشم ۱۵-۱۶ اسفنده عزیزم.

ای جونم پس انشاالله بارداری و با خبرش کلی خوشحال و امیدوارم میکنی😍😍😍😍

مرسی فداتشم منم خوبم فقط لکه بینی خیلی اذیتم میکنه

بچه ها چرا انقد روزا دیر میگذره چرا من هیچ علائمی ندارم یعنی باردار نیستم

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 
2706