2410
2553

سلام دوستان

من بدلیل آندومتریوز گرید 4 قادر به بارداری طبیعی نیستم و داروهای تحریک تخمک گذاری هم اثر نداشت، بعد از امتحان کردن بهترین دکترای تهران سرانجام رفتم رویان و اونجا گفتن ivf تنها راهه، شوهرم کاملا سالمه

کارا و آزمایشات قبلشو انجام دادم

روز 3 این ماه سونو شدم و عمق رحم اندازه گیری شد، از روز 5باید ال دی رو شروع کنم و از روز 17 تزریق بازو سوپرفکت شروع میشه و ماه بعد مجدد سونو و بعد اگر شرایط مهیا بود داروهای تخمک گذاری شروع بشه.

دوستانی که این ماه و ماه بعد قراره آی وی اف بشید بیاید باهم باشیم.

سوالی هم باشه حتما جواب میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم میخوام بهمن میکرو کنم دکتر گفته یک ماه قبلش بیا قراره اخر اذر برم . عکس رنگی هم لازمه ؟ یک ماه ز ...

گفت روز پریودت بیا؟؟؟

من عکس رنگی چندماه پیش انداخته بودم لوله ها باز بود اما چون اندو هستم ربطی به باز بودن لوله ها نداره

فکرنکنم عکس لازم باشه

گرید درجه ی اندومتریوزه گرید 1 کمترین درصده چسبندگیه و 4بیشترین که کله اعضارو درگیر چسبندگی میکنه

از کجا باید بفهمیم ک‌گریدمون چنده؟؟من ۱۴ وقت دکتر دارم واسه آی وی اف

گفت روز پریودت بیا؟؟؟ من عکس رنگی چندماه پیش انداخته بودم لوله ها باز بود اما چون اندو هستم ربطی به ...

اره گف هرموقع خواستی میکرو کنی سیکل قبلش بیا 

لطفا برای مامان شدنم یک صلوات بفرسین  
از کجا باید بفهمیم ک‌گریدمون چنده؟؟من ۱۴ وقت دکتر دارم واسه آی وی اف

واسه من با عمل مشخص شد

کیست داشتم لاپارا شدم حین عمل دکتر متوجه اندو گرید 4 شد

ضمن اینکه دردای شدید لگنی به خصوص روزای پری دارم. دردای وحشتناک

2714
گفت روز پریودت بیا؟؟؟ من عکس رنگی چندماه پیش انداخته بودم لوله ها باز بود اما چون اندو هستم ربطی به ...

سلام عزیزم من قبل ازدواجم رفته بودم سونو نوشته بود که چربی مشهود است؟  این همون چسبندگیه؟ 

بعد ازدواجم فقط ی بار سونو رفتم برای کیست که راجب اون چربی چیزی ننوشته بود البته مرکز سونوگرافیشم خیلی خوب نبود انگار 

اره گف هرموقع خواستی میکرو کنی سیکل قبلش بیا 

روز 2یا 3 پری باید بری ، سونو می کنن بعد برای 1ماه قرص ال دی یا آمپول دیفرلین میدن که تخمدان فعالیت نکنه و درمان شروع میشه

به طور کلی سیکل ivf از ابتدا تا انتها 45روزه

کجا قراره انجام بدی؟

روز 2یا 3 پری باید بری ، سونو می کنن بعد برای 1ماه قرص ال دی یا آمپول دیفرلین میدن که تخمدان فعالیت ...

اصفهان مرکز ناباروری مشتاق 

بهم قرص پروژسترون داد برای ۳ ماه که از روز ۱۴ روزی ۳ تا به مدت ۱۰ روز بخورم . هر موقع خواستم میکرو کنم یک ماه زودترش برم پیشش 

لطفا برای مامان شدنم یک صلوات بفرسین  
سلام عزیزم من قبل ازدواجم رفته بودم سونو نوشته بود که چربی مشهود است؟  این همون چسبندگیه؟  ...

سلام عزیزم

چربیه چی؟؟

چسنبدگی فقط با عکس یه مقداری مشخص میشه

و تشخیص قطعیه اندو فقط با لاپاراسکوپی انجام پذیره

سلام عزیزم چربیه چی؟؟ چسنبدگی فقط با عکس یه مقداری مشخص میشه و تشخیص قطعیه اندو فقط با لاپاراسکوپ ...

ممنون عزیزم 

نميدونم من قسمت زیر شکمم خیلی کم برجسته س، تو سونو هم فقط راجب تخمدان ها نوشته بود آخرشم نوشته بود یک لایه چربی ضخیم مشهود است که اصلا دکترم انگار ندید 

2706