2726
عنوان

تست هوش کودک 3 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 47580 بازدید | 21 پست
دوستان من با مطب خانم دکتر خوشابی برای انجام تست هوش تماس گرفتم برای پسرم الان 3 سال و 7 ماهشه ولی گفتن 4 سالش باید پر شده باشه جای دیگه ای رو میشناسید بهم معرفی کنید؟
دوستان من با مطب خانم دکتر خوشابی برای انجام تست هوش تماس گرفتم برای پسرم الان 3 سال و 7 ماهشه ولی گ ...

سلام

پسر شما همسن دختر من است. من ماه پیش بردمش مرکز هوش نیک. یکی از دوستام معرفی کرد. خیلی خوب بود. هم خوب تست هوش گرفتن و هم راهنمایی خوب برای تقویت هوش غالب دخترم کردن. آدرس سایتش را برات می نویسم. www.hooshenik.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پسر شما همسن دختر من است. من ماه پیش بردمش مرکز هوش نیک. یکی از دوستام معرفی کرد. خیلی خوب بود ...

عزیزم ب تاریخ تاپیکا دقت کن 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2728

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو در زمینه انواع تستهای استعدادیابی  رو خیلی از دوستام شنیدم

ایشون کلینیک بهار نو سر شهرآرا

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

۸۸۲۶۷۰۴۰

سلام عزیزم

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی شنیدم ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس رادیو و تلویزیون هستند. یه تست هوش و استعداد یابی هم می گیرند به نام استنفورد بینه برا سنین بین 2 تا90ساله که اونطور که شنیدم تو تفسیرش ایشون بی نظیرند. و حتی برا دکتری روانشناسی کارگاه اموزش این تست رو خانم دکتر درس میدند.

کلینیکشون سعادت آباد و هزینه های مشاوره ایشون هم مثل بعضی همکاراشون نجومی نیست

شماره منشی جهت رزرو وقت 09128398588

در ضمن یه سرچی هم تو اینترنت کنید(دکتر مهسا ساداتی) متوجه معروفیت ایشون میشید انشالله که مشکلتون هرچه زودتر حل بشه