1232
1226
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 5

| مشاهده متن کامل بحث + 386153 بازدید | 64989 پست

Googleتقصر کیه حذف لطفا

خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

حذف بشه لطفا  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2694654/برخورد-شما-با-همچین-ادمی-چیه?postId=87897455

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

چرا من نمیتونم لینک بذارم

خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
1156

با همون شیوه که راهنمایی میکنید ولی نمیشه که نمیشه

پاک شه بی زحمت،خسته نباشید،،ممنون

‏هیچ وقت با آدمهایی که سطح شون از شما پایین‌تر هست (از همه لحاظ شعور، فرهنگ، ادب و...) بحث نکنید!اینجور آدما ابتدا شما رو تا سطح خودشون پایین میارنو بعد با تجربه ی ساااال ها زندگی در اون سطح "شکستتون" میدن.

سلام نی نی یار جان خسته نباشید..حذف بشه لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2665078/نظر-سنجی-رنگ-مو

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربران محترم نی نی سایت از فاز:《خریدای عیدم+عکس!》وارد فاز جدید:《افطاری امشبم+عکس!》 میشویم! لطفا نوبت را رعایت فرمایید! با تشکر😆(تیکرم مال افزایش وزن: وزن فعلی===》50 وزن هدف===》58)
8

پاک شه لطفا،ممنون

‏هیچ وقت با آدمهایی که سطح شون از شما پایین‌تر هست (از همه لحاظ شعور، فرهنگ، ادب و...) بحث نکنید!اینجور آدما ابتدا شما رو تا سطح خودشون پایین میارنو بعد با تجربه ی ساااال ها زندگی در اون سطح "شکستتون" میدن.
1167
1220