1232
1226
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 5

| مشاهده متن کامل بحث + 389327 بازدید | 65173 پست

سلام نى نى يار عزيز خسته نباشى

يكى از كاربران تو خصوصى ب من پيام دادن و بعدم كاربريشون تركيد و من هرچى خواستم پيامشونو بخونم نشد و حالا بعد از گذشت دوهفته همچنان اعلان پيامشون مونده و پاك نميشه چيكار كنم؟؟

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

لطفا پاک بشه

من کاربریم تازس ولی سابقه چندصدساله توی نی نی سایت دارم./(اینو تازه کشف کردم👈کامنتی که بر خلاف نظر و عقایده منه نوشتی یه عده هم لایکت کردن??باشهه زمونه همینجوری نمیمونه. یادم میمونه هم خودت هم اونایی که لایکت کردن یه زمانییی باید پول بدی تا کامنت منو لایک کنی.این حرفم یادت باشه) /من خیلی بافرهنگم/من مدرک از همتون بالاتره(مدرکت چیه?عه چقدر کم خوندی من بالاترم😏)/من حق دارم نظرتو ریپلای کنم نقدت کنم ولی تو بیخود میکنی نظرمو نقد میکنی/من میتونم بهت توهین کنم ولی تو حق نداری توهین کنی./تو اگه بهم توهین کنی حتما مذهبی نما هستی.بی دینی/ببین چقدر در برابر بی ادبی هام طرفدار دارم.ببین همه طرف منن پس تو مشکل داری نه من/جوابمو نقد تندمو دادی???دعوا داری??????😨/من حق دارم از پدر و مادرم مادرشوهرم...ناراحت بودم سرت داد بزنم ولی تو خیلی بی فرهنگی اگه اینکار بکنی/من حاملم مگه نمیدونی این حق یه خانوم بارداره که باهات تند حرف بزنه.چقدر نفهمی که نمیدونی هورمونام بهم ریخته/من کلمات قلمبه سُلمبه به کار میبرم پس خیلی محترمم/من میتونم همه جا برم پشت سرت حرف بزنم که جواب توهینامو دادی بقیه هم باور کنن که تو بدی./میبینی همه منو تایید میکنن.لایکم میکنن کامنتمو ریپلای میکنن و اینو 👍👍میذارن پس حق با منه/من میتونم تاپیک خلاف قوانین بزنم ولی تو یه قانون شکنی اگه اینکارو بکنی/من میتونم توهین کنم تهمت بزنم غیبت کنم ولی اگه یه مذهبی اینکارو بکنم مذهبی نماس.ان شاءالله نسلشون برداشته بشه/من میتونم تاپیک رقصو اوازو بی حجابیو بی دینی بزنم ولی تو اگه تاپیک مذهبی بزنی یه ادم بی خود نخود مغزی که نمیدونی جای این چیزا اینجا نیست/من میتونم به اسم کاربریت و عکس پروفایلت گیر بدم ولی تو هه اره😏/ساکت شو بشین تو تبادل نظر حرف حرف منه اگه خلاف من نظر من حرف بزنی یه ادم مجرده بی مسئولیته بی مغزی که تو پر قو بزرگ شدی هیچی از زندگی و مشکلاتش نمیفهمی/من میتونم به به چه چه کنم وقتی نظرمو خواستی ولی به خودم حق میدم برم پشت سرت بگم اه اه چه سلیقه ایی/باداین امضات دیگه کسی جرات نمیکنه نظرتو ریپلای کنه.نقد پذیر باش فهمیدی یا جور دیگه حالیت کنم????/من از امضات فهمیدم تو دعوا داری.حتی از اون شکلک😏معلونه دیگه اصلا واضحه وااااااااا/✨رفتار اکثر خانومای نی نی سایتی✨
1213

لطفا حذف کنید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2531964/همه-راجع-به-جنسیت-بچم-نظر-میدن

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
1167

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1846685/آیا-این-مثبته-عکس?postId=64053015حذف بشه لطفا

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

ني ني يار يه پيام چند ماهه بالاي صفحه چتم هست اصن معلوم نيس چيه نميره چكار كنم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

سلام من امضا داشتم الان پاک شده چرا؟؟

یارو از مغازه میاد بیرون غش غش میخنده                    میگن: چی شده?                                                   میگه:رفتم مغازه اوسگلشون کردم.                              میگن: چیکار کردی...??                                   میگه:پول دادم هیچی نخریدم...(حکایت اونیه که میاد اینجا تاپیک سر کاری میزنه😈😤)
1220