1421
1389
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 5

| مشاهده متن کامل بحث + 401767 بازدید | 65167 پست
این تاپیک رو زدیم تا کسی تاپیک نزنه همین جا درخواست حذف بدن

من نمیدونستم تازه واردم😊 میشه تاپیکهامو حذف کنید؟؟

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

لطفا حدف

دختر نجیب اماشلخته ما

اولین بار که رفتم عتبات رو خوب یادمه:انقدر دنیا بهم فشار آورده بود که فقط و فقط چاره رو در « به بیابون زدن » میدیدم و بس.دیگه راهی نبود انگار ...پس فقط فکر یه بیابون بودم که بزنم بهش تا تسلای روحم باشه ...ازقضا تو همون بحبوحه بیابان دشت نینوا بود که اومد و به فریادم رسید ،برای اول بار هجرت زیبای اربعین ...یادمه طی راه بصورت دنیایی مشقاتی اتفاق افتاد ...شاید خستگی،گرما،شلوغی،کوفتگی بدن،درد پا و چیزهای مشابه دیگه اما انتهای همه اینا من فقط حسها و انرژیهای والای آسمانی و فوق العاده رو حس میکردم، بعد همه این مشقات مادی تنها حسم ، حس بی نظیر عقیله بنی هاشم، زینب کبری سلام الله علیها بود که چه شکوهمندانه و جاودانه فرمود :«ما رایت الا جمیلا.» آری برای سفر به آن وادی مقدس هیچ توصیفی برتر از آن بیان ملکوتی نخواهدبود....من بنده کمترین قسم میخورم در آنجا هرچه سختی بکشید سرانجام جز زیبایی نخواهید دید...التماس دعا

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

لطفا قط دسترسیم کنید

آدمک آخردنیاست بخند...آدمک عشق همین جاست بخند...دسته خطی که توراعاشق کرد...شوخی کاغذی مابودبخند...آدمک خرنشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...به خدامثل توتنهاست بخند.
1436
نی نی یار تاپیکای منو حذف کن لطفا چن بار پست گذاشتم ج ندادی من بلد نیستم لینک بزارم اصلا لینکو باید ...

عزیزم صفحه اول تاپیکم پست اولم رو با دقت بخونین هر کس خونده یاد گرفته چطور لینک بذاره و براتون ادرس تاپیکهاتون رو هم گذاشتم یعنی گفتم تاپیکهاتون کجاست تمرین کنین تا فردا من نمی تونم بدون لینک حذف کنم گلم باید حتما لینک بدین

نی نی یار میشه تاپیکای من و حذف کنی من نمیتونم لینک بذارم😑

عزیزم صفحه اول تاپیکم پست اولم رو با دقت بخونین هر کس خونده یاد گرفته چطور لینک بذاره و براتون ادرس تاپیکهاتون رو هم گذاشتم یعنی گفتم تاپیکهاتون کجاست تمرین کنین تا فردا من نمی تونم بدون لینک حذف کنم گلم باید حتما لینک بدین

فقط روزی یک تاپیک حذف میشه