1177
648
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 5

| مشاهده متن کامل بحث + 350366 بازدید | 59412 پست

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

نی نی یار من پیشنهاد میدم گزینه ی بلاک کاربر رو اضافه کنید. اگه هرکسی بتونه کسایی که میخواد رو بلاک ...

ارجاع میدم ببینم اصلا عملی هست یا نه

1156
فکر نکنم برگرده

جدی؟

چه بد

آخه اینجوری هم شما خسته میشین برای این همه کاربر هم ماها که همش موقع تایپک زدن استرس داریم تایپکمون پاک میشه یا نه مخصوصا اکه درد و دل یا موضوع خانوادگی ام و شخصی باشه😔

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

شما میگین فقط تاپیکای خیلی خصوصی یا عکسا فقط قابلیت حذف شدن دارن ولی دیدم که  بعضی کاربرا برای حذف هر تاپیکی،تاپیک میزنن ونی نی یارا حذف میکنن چجوریاست؟

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

ني ني يار عزيز ميشه منو قطع دسترسي كنين ميخوام با يه كاربري ديگه وارد بشم اين كاربريم لو رفته دوس ندارم اون كسي كه فهميده بتونه تاپيكامو پستامو ببينه

خــــدايا : چه دوسـتانم چه دشـمنانم       هر چـيزي كه براي مـن ميخواهـند             قبل از مـن به خـودشان بده   
و همچنین این امکان رو اضافه کنید هرکس که میخواد بره خودش بتونه قطع دسترسی کنه و هی مدام تاپیک نزنه

این امکان قبلا بود ولی چون سوء  استفاده شد برداشتیم 

1194

سلام. من یه کاربری برای سال ۹۰ دارم. ولی متاسفانه نام کاربریم رو فراموش کردم. ولی ایمیلم یادم هست. میتونم برگردونمش؟

یه لحظه گوش کن خدا... جدی میگم .. نه بچه بازی نه ادا و اطوار.... تو این دنیا......حال خیلی ها اصلا خوب نیست.یه دستی به زندگی شون بکش. لطفااااا
1167
1190