1147
1273
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 3

| مشاهده متن کامل بحث + 258776 بازدید | 47161 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
اخه اون شماره کاربریشو پاک کردم بعد به دلیل بدون استفا ده بودن به یکی دیگه دادنش الان مالکشم یکی دیگ ...

عزیزم جواب ندادی میشه الانکه مالکش یکی دیگه هست اگه عضو بشه اطلاعات من بیاد براش؟!!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2153748/نایب-چهل-روزه-زیارت-عاشورا-حقشناس

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2153748/نایب-چهل-روزه-زیارت-عاشورا-حقشناس

سلام لطفا حذف کنید😘

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1274
عزیزم جواب ندادی میشه الانکه مالکش یکی دیگه هست اگه عضو بشه اطلاعات من بیاد براش؟!!

عزیزم باید به فنی بگم ببینم چیکار میتونیم بکنیم

شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17 آنلاین هستم   

لطفا کاربری منوحذف کنید حالم بد میشه از بعصی ادمهای این سایت

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.

وهمه تاپیکامو

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
1167

امکان حذف تمام تاپیک ها وجود نداره میتونم کاربریتونو ببندم دسترسی به لیست تاپیک هاتون بسته بشه یا روزی یک مورد از تاپیک های خصوصیتون رو حذف کنم

شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17 آنلاین هستم   

شما الان عصبانی هستی. بعدشم کاربر اش رشته رو که جوابشو دادین و خیلیبد باهاشون حرف زدین بعد بازم حالتون از کاربرا بهم میخوره؟ 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳
امکان حذف تمام تاپیک ها وجود نداره میتونم کاربریتونو ببندم دسترسی به لیست تاپیک هاتون بسته بشه یا رو ...

کاربریمو برای همیشه ببند

1280