1735
1804
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 3

| مشاهده متن کامل بحث + 270682 بازدید | 47156 پست

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

خیلی خوبی شمااااااااhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2652665&slug=خیانت-همسرداستان-خودم-نیست&postId=86633306

بالاخره یه روز صبح تو آپارتمانم تو پاریس از خواب بیدار میشم و از کابوسی که تو خاورمیانه زندگی کردم هیچی یادم نمیاد.🤔🤔🤔😐😐
1805

لطفا حذف کنید

هرکی جواب سوالاتمو بده جایزه داره: چرا وقتی چشمامونو میبندیم پشت پلکمونو می‌بینیم؟ عجیب تر اینکه با چشم بسته می‌بینیمش بعد که چشممونو باز میکنیم دیگه نمی‌بینیمش😕 چرا خاله ی خواهر شوهر ما غریبه‌س ولی شوهر خواهر خاله ی ما میشه بابای خودمون؟😕 چرا برادرِ  خواهرشوهرمون میشه شوهر خودمون اونوقت برادرشوهرِ  خواهرمون میشه یه غریبه؟ اونوقت میگن خواهر شوهرا بَدَن😕 چرا چایی رو فوت میکنیم تا سرد شه ولی موقع سرما دستمونو فوت میکنیم تا گرم شه؟  اصلا ما چرا تو ابتدایی اونهمه مشق نوشتیم؟ چرا بعدش تو دبیرستان اونهمه ریاضی پیچیده و سخت و چرت و پرت خوندیم بهمون دروغ میگفتن که ریاضی در آینده به دردتون میخوره؟😕 اگه زمین گرده پس چرا زیر پای ما صافه😕  اگه دریا میگن آبیه چرا وقتی یه مشت آب دریا برمیداریم آبی نیست و بی رنگه؟😕 چرا برف سفیده ولی وقتی آب میشه بی رنگ میشه؟ 😕چرا اگه تو یه سطح صاف یخ بزاریم آب بشه میره اینور اونور بعد اگه بهش سرما بدیم یخ بزنه دیگه هرگز برنمیگرده سر جاش؟ واقعا چرا زندگی پر از دروغ و تضاده؟  اصلا چرا ۲×۲ میشه چهار ۲+۲ هم میشه چهار بعد ۳×۳ میشه نُه اونوقت ۳+۳ میشه شیش؟😕 چرا وقتی پرنده رو ماشین سفید کثیف کاری میکنه پی پیش سیاهه اونوقت رو ماشین مشکی کثیف کاری میکنه پی پیش سفیده؟😕 چرا تو بچگی برنامه کودک ما سمندون بود که با دیدنش شب ادراری میگرفتیم؟☹ چرا ستاره ها و پشه ها روزا ناپدید میشن؟😕  اصلا ماه شبا از کجا میاد که روزا هیچ جا پیداش نیست؟😕 چرا وقتی ساعت ۷ صبح از ایران با هواپیما میریم یه کشور دیگه ۲ ساعت داخل هواپیما هستیم بعد میرسیم اونجا میبینیم ساعت ۷ شبه؟ اون ۱۰ ساعت زمان اضافی وااااقعا چی میشه این وسط؟ مگه زمان رو هم میشه دزدید؟😕 چرا وقتی آخر فیلم ۲ نفر به هم میرسن اون فیلم رو از اول پلی میکنیم بازم از هم جدا هستن و بازم باید تلاش کنن واسه رسیدن حتی اگه صد بار هم از اول پلی کنیم اونا باید صد بار تلاش کنن؟😕 کلا وقتی یه فیلم تماشا میکنیم بعد تلویزیون رو خاموش میکنیم شخصیت های داخل فیلم کجا میرن؟😕  الان پلنگ صورتی واقعا کجاست؟  چرا میگ میگ هرگز به دام نیفتاد؟ یه بار تلویزیون رو شکستم که بگیرمش یهو غیب شد نفهمیدم کجا رفت واقعا کی باید جواب سوالای منو بده؟
مرسی عزیزم اما بیشتر از این حذف نمیشه    

نمیشه این یدونرم استثنا قائل شید قول میدم به کسی نگم😐😀😀😀

بالاخره یه روز صبح تو آپارتمانم تو پاریس از خواب بیدار میشم و از کابوسی که تو خاورمیانه زندگی کردم هیچی یادم نمیاد.🤔🤔🤔😐😐
1771
1794

سلام نی نی یار جان تورو خدا کاربریمو برگردن دیشب واقعا اون مرد عصبانیم کرد من ناراحت وبودم اومدم درد دل کنم اون از اون ور نمک به زخمام میپاشید اسم کاربریم zemبود فکر کنم اگه اشتباه بود بگین شماره ام رو بگم ممنون

1651