2726
عنوان

اگه حاجت دارید تشریف بیارید

618 بازدید | 44 پست

سلام دوستان 

من همیشه نذر میکردم برای گرفتن حاجتم اینجا به نیت برآورده شدن حاجت دوستان دعای معراج بخونم 

یکی از نزدیکانم بیمار هست و توی icu اینجا اسمتون رو بذارید برای نیت شما میخونم شما هم لطفا بیمار مارو دعا کنید ایشالا کنار شما من هم حاجت بگیرم 

ممنون

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا برای پسرم هیرسا کوچولو هم دعا کن 

انشالله خدا بیمارتون و شفا میده همچنین پسر کوچولومو

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2728

سلام لطفا برای مشکل من بخون وبرای آرامش دلم که خدا خودش میدونه از خدا بخاه چند نفر که در حقم ظلم کردن رو به همون شکل جزا بده، منم برای دوستت صلوات فرستادم ایشالا هر چی زودتر شفا بگیره گناه داره 😢

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

توروخدا برای من دعا کن خونمون ساخته بشه ب زودی و بریم سر زندگیمون،خیلی خسته شدم😢

ایشاالله خدا همه بیماران رو شفا بده.

بیا بشکن در این خونه رو اما به دلم دست نزن،منه دیوونه رو با غرورت بیا پس نزن،دلم آتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حاله این مست نزن....

سلام الهی خداوند به بیمارتون سلامتی و طول عمر باعزت عطا کنن الهی آمین

الهی حاجات خودتون به عالیتربن نحو وبزودی زود رواشه الهی آمین

الهی هرچی خیرو صلاحتونه به عالیترین نحو براتون رقم بخوره الهی آمین

خیلی التماس دعااااااااا

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
لطفا برای پسرم هیرسا کوچولو هم دعا کن  انشالله خدا بیمارتون و شفا میده همچنین پسر کوچولومو

برا پسر شما هم ایت الکرسی خوندم. 

وقتی دخترمو شیر میدم هم دعاش میکنم انشاالله زود خوب شه.

❤❤تیکر تولد دُتَرَمه❤❤
2706