2737
2734
عنوان

قرص لووتیروکسین در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 12338 بازدید | 26 پست
من نشنیدم اینی که میگیو ...۱۳ ساله دارم مصرف میکنم تا میخورم بعدش صبحانه هرچی خاستم میخورم خیلیم خوب ...

چه خوب پس منم هر چی خاستم بخورم.ممنون دوست عزیز.راحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر به من گفت حداقل نیم ساعت فاصله بنداز من میخورم بعد میام سرکار صبحانه میخورم شما هم صبح زود بیدار شدی بخور بعدش صبحانه بخور واقعا کلسیم اثرش از بین میبره ولی نه دیگه چهارساعت فاصله

پسر گلم 

منم میخورم تازه سر ساعت خاصی هم نمیخورم قرصمو فقط ی نیم ساعت حدودا با صبحانه فاصله میندازم بعضی اوقات هم لقمه اول رو میزارم دهنم یهو یادم میافته 😆میرم قرصمو میخورم

تیروییدمم تنظیم شده ...قرص اثرشو میزاره نگران نباش

2728

سلام منم لووتیروکسین میخورم

شماها بعد اینکه زایمان کردین قطع کردین قرصتونو؟

من نمیدونم کی باید قطع کنم واسه بارداری میخورم الانم نرمال شده،ولی میخوام هرچه زودتر قطع کنم

خدایا هزاران مرتبه شکرت🙏🏻
2738
تو اینترنت سرچ کردم اینجوری نوشته

دکترت گفته نباید لبنیات بخوری بعدش؟ دکتر من فقط گفت نیم ساعت قبلش بخور همین....هیچ چیز دیگه ای هم نگفت سر یه ماه هم نرمال شدم دیگه پیش دکتر نرفتم همون قرص قبل رو ادامه میدم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

بچه ها کسانی که لوتیروکسین خوردن و باردار شدن میشه لطفا راجع به رشد مغزی و ذهنی بچه هاتون بگین، من نگرانم چون الان باردارم و کن کاری تیرویید دارم و قرص میخورم ولی میترسم رشد ذهنی بچه به مشکل بخوره