2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فرستادم

من امروز با بابام بد حرف زدم یه حرفی گفتم که مطمئنم دلش بدجوری شکسته خیلی پشیمونم😢😢😢  

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
2720
فرستادم من امروز با بابام بد حرف زدم یه حرفی گفتم که مطمئنم دلش بدجوری شکسته خیلی پشیمونم😢😢😢 &nb ...

من خیلی نگران بابامم همشم فکرای بد میکنم

خیلی وقتا هم باهاش بداخلاقم

دیگه سعی کنیم اینجوری نشه

مطمین باش به دل نمیگیره

من خیلی نگران بابامم همشم فکرای بد میکنم خیلی وقتا هم باهاش بداخلاقم دیگه سعی کنیم اینجوری نشه مط ...

نه مطمئنم به دل گرفته آخه خیلی حرف بدی زدم😢😢😢 کاش لال میشدم خیلی پشیمونم😔😔😔😔

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
نه مطمئنم به دل گرفته آخه خیلی حرف بدی زدم😢😢😢 کاش لال میشدم خیلی پشیمونم😔😔😔😔

نمیدونم،نمیخوام بگم یجوری از دلش در بیار چون خودم نمیتونم اینکارا رو کنم   

2714
نمیدونم،نمیخوام بگم یجوری از دلش در بیار چون خودم نمیتونم اینکارا رو کنم    

منم نمیتونم بلد نیستم 😢😢😢

من خیلی نگران بابامم همشم فکرای بد میکنم خیلی وقتا هم باهاش بداخلاقم دیگه سعی کنیم اینجوری نشه مط ...

قدرشونو بدون تا هستن الهی که 120 سال بشن 

من یکساله بابام پر کشیدن رفتن تو اسمونا با اینکه از گل نازکترم نگفتم بهشون اما هرروز دارم میسوزم از فراقشون سخته درد داره تو رو خدا برو همین الان دستاشونو ببوس من حاصرم برگردم به اون موقعها که بابام بودن برم سرمو بزارم رو سینش دستاشو ببوسم ولی حیف و صد افسوس...

خدا جونم میشه صدای منو بشنوی و زودی مامانی بشم 🙏💔👶👶؟؟؟