2733
2734
عنوان

در عین ناباوری همین الان فهمیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 23404 بازدید | 62 پست
سلام
دوست عزیزم .

نظر من یکم طولانیه و 2تا پست پشت سر هم فرستادم .

اما ازتون میخوام همه شو بخونین تا آخر ...

بادقت همه شو بخون . و رو حرفام فکر کن ... دوست عزیزم مطمئن باش بخوای میتونی زندگیتو حفظ کنی...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ببینید دوست عزیز ، آقایون اگر خودشون هم نخوان خانم ها و دخترهای پست و بد ذات و کثیف زیادن که واسه شون کیسه دوخته باشن

نباید داغ کنین . فکر کنین شما زنگ بزنین کلی فحش بدید به اون خانوم و از این طرف "ناخودآکاه" تو خونه واسه همسرتون سرد میشید .

بدونین اون خانوم منتظر همین فرصته .
از در مظلوم نمایی وارد میشه و کلی فیلم میچینه واسه آقا که من دوستت دارم و خانومت به من اینجوری گفت . من جز تو کسی رو ندارم . مگه گناه من چیه و خلاصه خودتون میدونین اینجور آدما از هیچ کاری شرم ندارن

ببین دوست عزیزم اول از همه سعی کنین رابطه احساسی و عاطفی خودتون رو گرم تر از قبل کنید
واسش بهتر و عاشق تر از قبل بشید

روزای اول زندگی تون (همون روزای اول اول) اونجا شوهرتون محال بود به هیچ مزاحمی حتی فکر کنه

با اومدن بچه خیلی از خانوما "ناخودآگاه" توجه شون از شوهرشون کم میشه

فکرمیکنن حالا دیگه مامان شدن و اون عشق بازی ها واسه اوایل ازدواجه !

یکم متحول بشین . زندگی 2نفره تون رو بخاطر بچه فراموش نکنین

بچه ها به مامان بابای عاشق ، بیشتر از مامان بابای فدای بچه، نیاز دارن!

خداجونم ممنونم ...
یه سورپرایز کوچولو واسش داشته باشید "یه کاری که دوست داره . لباسی که دوست داره . غذایی که
دوست داره " (خودتون بیشتر از هرکسی میدونین همسرتون به چه چیزی بیشتر واکنش نشون میده)

واسه شون یادآوری خاطرات روزای اول رو داشته باشید

بزارید احساس کنه الان به خاطر علاقه دارید باهاش زندگی میکنین نه به خاطر اینکه بابای نی نی تون هستن!

خلاصه تمام کارایی که خودتون بهتر میتونید رو انجام بدید تا مثه روزای اول عاشقش کنید

(چیزی که خیلی مهمه اینه که سعی کنین ببینین چرا همسرتون به فکر این کار افتاده . شاید کمبودی حس کرده . شایدم با اومدن بچه یکم توجه تون کم شده ... )

بعد که چند روز گذشت و روابط خودتون رو گرم کردید یه گوشه هایی بدید که شک کنه شما فهمیدید

اما :::::::::::::::::::::

اما حرمت و ارزشش رو اصلا کم نکیند

مثلا میتونید از مردایی که به خانوم خودشون خیانت میکنن ابراز انزجار کنید

بگین ظفلکی خانوما و مردایی که همسرشون بهشون خیانت میکنه
(خودتون بهتر میدونین چطور بحث رو باز کنید)

بعد به شوهرتون بگین خداروشکر میکنین که ایشون حرمت زندگی و اعتماد شما رو حفظ میکنه

از اینکه ایشون رو به همسری انتخاب کردین احساس خشنودی کنین بگین خدا روشکر میکنم

از اینکه به ایشون "اعتماد" کردین . زندگی تونو به پاش گذاشتین و پدر بچه شماست احساس خوبی دارین و

بهشون بگین از این بابت خداروشکر میکنین

این خیــــــــــــــــــــــــلی کارسازه بچه ها

مطمئن باش اگه همسرت هنوز اوله راهه . و تازه داره خیانت رو شروع میکنه این کار باعث میشه از خودش احساس شزم کنه . برگرده

اگر یه مدت گذشت و برنگشت بازم روابط خودتونو گرم نگه دارید
بشینید منطقی با ایشون حرف بزنید

بگین از تمام دنیا واسه ایشون گذشتین بگین زندگی خوبی دارین و راضی هستین و نمیخواین خراب شه
بگین به ایشون اعتماد کردین . بهشون تکیه کردین . بگین زندگی تونو دوست دارید و به خاطر خدا به زندگی تون خیانت نکنن

مطمئن باش دوست عزیز اگر مردی یا خانومی داره اشتباه میکنه ، با گوشه کنایه (که آره دیگه حتما از من خوشگلتره یا ... ) یا کنجکاوی تو گوشی و وسایلش و سرد شدنتون کارو بدتر میکنین و ایشون مصمم تر واسه خیانت

نزارین حیا و حرمت بین شما از بین بره . اونوقت میگه حالا که فهمید . شاید علنی تر خیانت کنن !
اونوقت تنها راه طلاق یا تحمل بدبختی هست

ببینین راه حل هایی که بعضی از دوستان گفتن (شنود . ایجاد رابطه با خانوم . تعقیب و ....) مطمئن باشین حتما حتما ناخودآگاه شما رو تو زندگی سرد میکنه

و نهایت اینکه خیلی دعا کنید و از خدا بخواهین زندگیتونو حفظ کنه

خیلی مراقب روابط 2نفره و عاطفی تون باشید .

اینو فراموش نکین تنها شما میتونین زندگی خودتونو عوض کنین نه هیچ کس دیگه
مراقب زندگیتون باشین .
راستی بد نیس سایت شبکه 3 برید و متن برنامه "گلبرگ" رو بخونید (قسما خیانت و این مسائل)

موفق باشی دوست خوبم :)

خداجونم ممنونم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانی عزیز کارهایی که هیوا جون گفت خیلی سخته ولی اگر باهوش باشی پانجام میدی
پیگیر تلفن نمیشی حتی برای چک کردن ........................
زندگیتو برای نی نی ات دوباره بساز.به این زنهای خیابونی هم اجازه نمیدی که اینکارو تکرار کنن.
اونا دنبال پیگیریه شمان ......................
2731
سلام ،ببین فکر نکن اگر طلاق بگیری روزهایی بهتر از امروزت که با شوهرت داری در انتظارت هست ،اول از همه شوهرت خیانت می کنه تو بی خیال باش ،به قول یکی از دوستان حرف قشنگی زد که بهش بیشتر محبت کن و بروی خودت نیار ،نزار حرمت بینتون از بین بره و دیگه براش مهم نباشه که تو بفهمی ,درضمن اگر الان 1 مشکل داری بعد از طلاق 1000 مشکل خواهی داشت ،از طرفی بچت مثل توپی میشه که بین تو و شوهرت رد و بدل میشه ،الان بشین سر زندگیت ،با کوچولوی قشنگت تفریح کن ،خلاصه خیلی آروم زندگیت رو بکن ،می دونم سخته اما امکان پذیره ،با شوهت هم حسابی گرم باش . بدون دیر یا زود شوهرت برمی گرده پیش خودت ،ایشالا همه چیر خوب میشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
dar javab maman khanoomi............
yani age baray shoma ham door az joon pish miomad....mishestid va ba khoshi va aramesh ba bachatoon zendegi mikardid.............
in emkan pazir nist
chera zana too iran hes mikonan bayad ba har felakati zendegi konan......hata age tarafeshoon ba kase dige bood..........

age zani ham ba kase dige bashe shoharesh bahash mimoone? 100 darsad na.....
va to in ghazie zano mard nadare va bayad har 2 mesle ham amal konim............

vaghti adam motmaene ke khianati shode...100 darsad bayad joda she............va inke talagh to jame bad ja oftade......talagh akhare rah ham nist..........1 zan andazeye 1 mard ya bishtar mitoone 1 zendegio besaze bara khodesh va bachash

pas mamani jooon aval 100 darsad motmaen sho......va vaghti motmaen shodi...hich vaght mondano be raftan tarjih nade.................

to ghodratet az shoharetam bishtare...............va mitooni khoshbakht bashi

vali bazam omidvaram sooe tafahom bashe.........................
ملیکا جون با طرز تفکری که شما داری خیلی زندگیها رو باید از هم پاشوند وشاهد افزایش تعداد زنهای مطلقه وبچه های طلاق بود
اینکه منطقی نیست اون وقت فشاری که روی همین زنها هست باعث نا امنی زندگی بقیه هم میشه حالا مسایل عدیده بچه های طلاق هم بماند که اینها بعدا خودشون در زندگی اینده ممکنه چه مشکلاتی داشته باشند
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم
2738
maman moham amin jan...tarze fekre man eshtebah nist...moteasefane too iran...hame aksare zana hazeran ba kasi ke khianat mikone zendegi konan.........dar sorati ke age shohareshoon jay oona bood ba 3 ta bache ham age bood talagh midad va dige oon zano nemikhast..........

chera zana ehsas mikonana zaeefan...............zana 100 tay marda mitoonan zendegio becharkhoonan...............

........

من دقیقا مشکل تو رو دارم با اسم اقا شمارش سیف کرده کلی اس میده ولی میگه عین خواهر برادریم ولی مگه میشه بااینکه اون شوهر دارم ونمیدونم چیکار کنم دیگه به شوهرم اصلا اعتماد ندارم ولی خودش اخلاق خوبه گاهی وقتا میره تو لاک خودش نمیدونم چشه.

این مشکل یک مشکل ریشه دار و جدی است و همون طور هم که دوباره براتون اتفاق افتاده حتما باید متوجه شده باشید که راه حلش دعوا و تهدید و زنگ زدن به طرف مقابل و... نیست، ریشه مساله و مشکل توی رابطه خودتون و همسرتون می باشد و این مشکل به مسائل زیادی توی رابطه بین دو زوج وابسته است و باید برای بررسی کردن این مسائل بین رابطه ای و پیدا کردن ریشه مشکل  در روابط بین دو زوج و برطرف کردن آن حتما مساله را با یک روان شناس مطرح کرده تا بررسی های لازم انجام بشه و راه حل برای برطرف کردن مشکلتون ارائه بشه.

کار من مشاورست در زمینه خانواده، ازدواج، کودک و ...، میتونید با شماره 02142258 تماس بگیرید و با من صحبت کنید

دعا نویس خوب فقط مریم خانوم

‌09379570528

واقعی ترینه و کلاهبردار نیست

منم از نی نی سایت پیدا کردمش

حلالش باشه به جان دو تا بچه هام قسم معجزه ازش دیدم همه کار و زندگیمو درست کرده مدیونشم که دارم اینجا میگم

‌09379570528

به قران تبلیغ الکی نمیکنم دارم جون بچه هامو قسم میخورم با چشم دیدم کفش جلو پاهاش جفت میشه

موکل داره همه کارم میکنه

‌09379570528

هرکاری ازش بر میاد و ردخور نداره

منم دارم میگم که اونایی که مشکل دارن گره از کارشون باز بشه انشاالله

دعا نویس خوب فقط مریم خانوم ‌09379570528 واقعی ترینه و کلاهبردار نیست منم از نی نی سایت ...

دست بردارید از این خرافات و جادو جنبل ها

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706