2726
دارم دیوونه میشم دلم میخواد گریه کنم دلم میخواد سرشو بکوبم به دیوار.قبلا هم همین بلا رو سرم اورده بود ولی سال اول ازدواجمون.بعدش که فهمیدم بعد از کلی کلنجار قول داد دیگه سمت این کارا نره ولی الان تو گوشیش شماره کسی رو دیدم که با اسم اقا ذخیره شده بود ولی وقتی تماس گرفتم یه خانم جواب داد و کلی پیامک رد و بدل شده بود که همه رو پاک کرده بود من از تو قسمت log فهمیدم .میخوام جدا شم ولی دلم برای آراد میسوزه تازه الان 6 ماهشه .ای خدا چه گناهی به درگاهت کرده بودم که گرفتار ادم بی معرفتی مثل شوهرم شدم .خستم .داغونم .نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دلارام جان به اسم اون اقا شک کردم چون همه پیامک هاشو پاک کرده بود و فقط تو قسمت (ارسال شده)مونده بود.اون موقع هم که زنگ زدم ساعت30/12 بود اونقدر ناراحت بودم که فقط دلم میخواست زنگ بزنم تا گوشیرو جواب بده هی خدا خدا میکردم یه اقا جواب بده که .......
برای جدایی مصمم هستم ولی هزار فکر تو سرمه .مادرم .پدرم .فامیل .همسایه .دوست .نگاه مردم .با اینا چی کار کنم ؟اینده پسرم .؟ اش دهن سوزی هم نیست که به پاش بسوزم و بسازم و این همه تحقیر رو تحمل کنم .با تمام مشکلاتش ساختم حالا هم این خیانت که دفعه اولش هم نیست .......ای خدا چی کار کنم .نه راه پس دارم نه راه پیش
2706