2726

سلام دوستان من این ماه قرص و آمپول رو رها کردم و سمت دارو گیاهی رفتم. پری هامم ۴۰ روز به بالاست یعنی تقریبا هر ۴۰ تا ۴۵ روز پری میشم. فولیهام روز ۱۳ سیکل ۱۴ بود. الان این ماه روز ۴۵ سیکل به جای خون فقط لکه دیدم ۲ روز و امروز تموم شد.. من چمه؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمالا لانه گزینیه

ممکنه لانه گزینی روز ۴۵ سیکل باشه؟ البته من طبق عادت این روزا پری میشم . تا ۵۶ روزم کشیده فاصله پری هام

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
استارتر جان بی بی چک گذاشتی؟ این ماه همه دچار لک بینی شدن من جمله خودم نمیدونم چه ماه نحسیه   ...

اره عزیزم.. جمعه زدم منفی بود

دوست عزیز آیا ممکنه لانه گزینی روز 18 و 19 سیکل رخ بده تو یه سیکل 29 روزه؟یا زوده؟

اره امکان داره دوهفته ازتخمک گذاری گذشته بشه احتمال هست

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم