2726
عنوان

مامان های اردیبهشت 90

| مشاهده متن کامل بحث + 743320 بازدید | 22542 پست
سلام عصربخیر. دوستان گلم.فرشته های قشنگم خوب هستید؟من امروزمرخصی بودم.رفتم پزشکی قانونی.طول درمانم بخاطرفیزیوتراپی یک ماه تمدید شد. زرنگ شدم رفتم کادو نی نی ام را گرفتم .آخ جون . قربون فرشته ها بشم من.
سمیه جون رسیدن بخیر . . سپیده خوشحالم که بهتری و میبینمت. . بهارم خسته نباشی درکت میکنم. . سمانه خدا راشکر کیمیابهتره. بهش آناناس وإلووره آ بده بزار سیستم ایمنشی بهتر بشه. . خاطره جون زبونت خوب شد؟بردیا جونم را ببوس .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همگی
نتونستم زیاد بخونم صفحات قبل رو
فقط ظاهرا کیمیا مریض شده.......
سمانه جونم امیدوارم الان بهتر باشه
فکر میکنم هرچی مشکل بوده واسه تو و دخمله گلت پیش اومده
انشالله این آخریش باشه
من فکر میکنم یه سری انرژی هایه منفی اطرافت باشه عزیزم
هر کسی یه اعتقاداتی داره ولی شاید بد نباشه یه نذری بدی...مثل همون کمک به محک یا همچین چیزی
دلم واسه خودت و دخملت تنگیده
مواظب خودتون باشید

من خواهرم واریس گرفته بود سر بارداریش

20 ام عمل کرد یکی از پاهاشو

و استراحت مطلقه تا 1 تیر

حالا نمی دونم مامانم بتونه پنجشنبه بیاد یا نه

اگه نیاد کارین رو می ذارم آخر جشن باباش بیاره

قراره خاله کوچیکه ام همراهم بیاد که یه دختر 8 ماهه داره

اگه مامانم بتونه بیاد تکلیف تعداد همراهام چی میشه؟

(منظورم اینه کارین و دیبا-دختر 8 ماهه خاله ام همراه حساب میشن؟)

مامانا در مورد لباسی که می پوشید توضیح می دید؟

من چون یه سری از مهمونی هایه دوروبریامون زنونه مردونه است و یا تو رستورانه -در عین حال من معمولا تو لباس یه جورایی رعایت میکنم

یه سری لباسهام یه چیزی بینه پیرهن و مانتو هستن!هههههه

اینم یه مدلشه دیگهههههههههه

اگه قرار باشه دی جی مرد باشه و واسه اومدنه بابا ها هم معذب نباشم ترجیح می دم اونجوری بپوشم

در مورد حجاب(شال و روسری )هم -میذارم احتمالا

سلام به همه
مخصوصا سمیه جون

منم با سارا جون موافقم
لطفا یه نظر خواهی هم واسه نوع لباسا بگین
من برعکس سارا زیاد تو جمع های اینجوری نبودم بیشتر تو جمع خانمها بودم واسه همین لباسام اکثرا باز هست واسه همین بلا تکلیفم چی بپوشم خودم در نظر دارم کت و شلوار بپوشم و اگه باباها اومدن مانتویش کنم
و شال هم می ندازم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
دوستان من دوربین hd ام لنزش خراب شده کی میتونه خودش یا همراهش فیلم بگیره و بعدش به بقیه بده ؟ البته شرمنده ؟ . . . . یا اینکه سمانه جون کاش میپرسیدی اگه موسسه فیلم بگیره هزینه چقدر اضافه میشه ؟
سلام به همه

به به سمیه جون. خوش اومدی. مهدی چطوره دلمون برات تنگ شده بود.

فهیمه جون خوش بگذره.منم هفته دیگه دوشنبه ظهر یه مهمانی زنانه شبش هم عروسی دعوتم. دلم میخواد عروسی رو برم و اون وسط برقصم( نه اینکه خیلی بلدم) مهمانی زنانه هم چون خانواده همسری هستن یه مقداری باید سرسنگین باشم اما عروسی سمت دوست مامانم هست اونجا میترکونم. دو سه سال پیش عروسی پسر خاله ام شهرستان بود اونقدر رقصیدیم و شلوغ کردیم که شبش از پادرد مردم. اما کلی خوش گذشت.

شبنم جون واقعا خیلی سخته تو اون گرما زندگی کردن. منم شدیدا از گرما فراریم. حاضرم تو قطب جنوب باشم اما یه ذره گرما نبینم.

سمانه جون با زحمتا. کیمیا بهتر شده. پسر دختر خاله منم این ویروس گرفته البته اون 5 سالشه. ولی طفلک اونم هیچی نمیخوره. مامانم میگه فقط داره بدنش میخوارونه.

وای امیرعلی ببین. چه خوشگل شدی. خیلی خوب شده عکسای آتلیه ش . مبارکه. انشااله عکسای عروسی. به به.

بهار جون کاملا درکت میکنم. واقعا خیلی سخته.

سپیده خوبی. خیلی خوبه که مهمانی میبینمت.

سارا جون خوبی کوچولوها چطورن. در مورد لباس منم با روسری هستم مامانم هم همینطور اما مثلا اگه خواهرم باهام بیاد فکر نکنم سر کنه . اما لباس منم سعی میکنم یه لباس راحت بپوشم. که دیگه اونجا مانتو در نیارم یعنی با همون بگردم حالا ببینم چی دارم.

مریم جون خوبی. خدارو شکر همه چیز به خیر گذشت.
2706