2726
عنوان

عذاب وجدان😢

205 بازدید | 8 پست

دوستان پسرم ۱۵ماهشه از وقتی شیرش دادم تاالان روز به روز ضعیف تر میشم دندون درد لاغری مفرط اطرافیان و بیشتر خانواده پدرم اصرار دارن ازشیر بگیرمش میگن ۱۵ماه شیر خورده کافیه خودت داری داغون میشی ولی من دلم نمیاد نمیدونم چکار کنم دوسدارم نظرات وتجربیات شمارو بدونم چکار کنم بنظرتون؟؟؟

لطفا برای حل مشکل دادشم یه صلوات بفرستین🙏

عزیزم کافیه

از شیر بگیرش

بعد از یک سالگی غذا بیشتر باید بخوره

درضمن هر چقدر از 13 ماهگی بگذره وابستگی دهانی بچه بیشتر میشه

الان بهترین موقع هست،شیر هم دیگه تو لیوان آموزشی بهش بده،یعنی شیشه و پستونک و..نده 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کافیه از شیر بگیرش بعد از یک سالگی غذا بیشتر باید بخوره درضمن هر چقدر از 13 ماهگی بگذره واب ...

پستونک به هیچ عنوان نمیگیره ولی بلده بالیوان وبا نی چیز بخوره ولی هیچ رغبتی به شیر پاستوریزه یا محلی نداره طعم دارش هم میکنم نمیخوره میترسم منم ازشیر بگیرمش دچار کمبود کلسیم بشه

لطفا برای حل مشکل دادشم یه صلوات بفرستین🙏
2728

عزیزم قرص کلسیم ۱۰۰۰ بگیر بخور و فرفولیک و مولتی ویتامین،باید از اول شیر دادنت میخوردی،اینکه شما به خودت نمیرسی بچه بیچاره چه گناهی داره زود از شیر بگیریش؟تا دو سال تمام باید بهش شیر بدی عزیزم،این وظیفه هر مادری هست ...