2726
باید جالب باشه

آره خیلی،کلا این مسائل جالبن

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام
آره خیلی،کلا این مسائل جالبن

با تخته ویجا میشه احظار کر‌د؟

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم بودم کاملا جدی میگم.البته جن زده نه به اون معنا که جن بدنو تسخیر کنه،ولی خیلی اذیت شدم &nbs ...

عزیزم یه اقا بود جن زده بود باهام حرف زد از اینده میگفت ولی همه چیو راست نمیگفت به نظرت حرفاش راسته ؟؟ میشه اعتماد کردبهش اصلا ؟؟؟// اعصابم خرد شد یه چیزایی راجع به کسی که دوسش دارم گفت 

دیگه محسوس ازارم میداد، بدنم بی دلیل کبود میشد،عصبی شده بودم، باهام حرف میزد،یه شب خوابگاه بودم بهم ...

عزیرم.هستی؟؟؟؟!توروخدا جواب بده اگه هستی کارم خیلی واجبه.دارن میکشنم کمکم کن

2728
دیگه محسوس ازارم میداد، بدنم بی دلیل کبود میشد،عصبی شده بودم، باهام حرف میزد،یه شب خوابگاه بودم بهم ...

سلام خانم ....من تاپیک تون رو امشب خوندم نمیدونم مال چه مدت پیش هست...ولی من یه فرزند دارم که جنزده هست هم جن ها رو میبینه و هم باهاشون حرف میزنه اصلا حال و روز خوبی نداره همش نگرانم میترسم دیوانه بشه..گفتم شاید با تجربه ای که دارید شاید بتونید به من کمک کنید تشکر

اه این چ تاپیکیه من میترسم 🙄🤧😨😨😨😨😭😭😭

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔