2410
2553
عنوان

نیکی و پرسش؟!

3927 بازدید | 15 پست

سلاااام به همه😀😀

دوس دارم فاز اونایی که جواب سوالشونو میدونن و میپرسنو بدونم😐

مثلا  (هیچ شخص یا تاپیک خاصی مد نظرم نیست) طرف تاپیک میزنه هرکاری میکنم صد گرمم چاق نمیشم؛ خیلی لاغرم و کلی درد دل کرده؛ اونوقت یکی میاد میگه من یه روش سراغ دارم رد خور نداره! بگم؟🙄 بعد پست بعدیش میگه اینو تا حالا به چند نفر گفتم جواب گرفتن😎 پست بعدیش: دختر فلان خانم سی کیلو بود با روش من پنجاه کیلو شد😏 پست بعدی: بگم؟ و در نهایت پس از چندین ریپلای از چندین چشمان منتظر تو پست بعدی میگه: الان میگم😐

در اکثر مواقع هم یه روش تکراری میگن و چندین نفر پیدا میشن که قبلا امتحانش کردن و فایده نداشته😂😂

خو خواهر من چرا بازار گرمی میکنی؛ همون پست اول روشتو بگو! تهشم بنویس خیلیا ازش جواب گرفتن

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بعضیا هم میپرسن چای میخوری؟خب شاید من تعارف دارم چرا میپرسی.یه چای اوردن انقد سخته

خخخخخ اونایی که میگن شام میمونی باحالن😂😂 

البته منظورم مواقعی که با طرف خیلی صمیمی هستیم نیستا

2714

حالا اینا خوبه میتونی نشنوی من ه،بار میخایم بریم بیرون با شوهرم مثلا فردا بریم فلان پارک دقیقا سر ساعت میگه بریم عزیزم ؟ یعنی میخام خفه ش کنم 😞😞😣😣 خب پرسیدن داره اخه اومدی خونه که بریم دیگه ....

حالا اینا خوبه میتونی نشنوی من ه،بار میخایم بریم بیرون با شوهرم مثلا فردا بریم فلان پارک دقیقا سر سا ...

اینجور مواقع بگو کجا؟؟🤔🤔😐😐

مغازه داری که میگه قابلت نداره رو باید تیر بارونش کرد خب لامصب تو پنج تومن تخفیف نمیدی بعد میگی سیصدتومن قابل نداره ؟ مگه من کی تو میشم که میگی قابل نداره؟ اصلا بیخود میکنی میگی و پول میگیری ؟اصلا لازم نکرده نمیخام 😄

مشکل من اینجاست به یکی میگم چایی بیارم؟میگه ممنون...خو ممنون بیارم یا نیارم؟؟

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
مغازه داری که میگه قابلت نداره رو باید تیر بارونش کرد خب لامصب تو پنج تومن تخفیف نمیدی بعد میگی سیصد ...

مغازه دارهایی که قیمت میپرسی میگن چون شمایید فلان قیمت، که بدتره. حس میکنم منظورشون اینه چون اسکلی این قیمت.

2706