1265
1273
عنوان

اولین باری که همسرم به من حمله کرد ..

| مشاهده متن کامل بحث + 79805 بازدید | 228 پست

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

خواهش میکنم یه نفر پاسخگو باشه بابا یه هفتس دارم میگم نه نی نی یار ها جواب میدن نه مدیر سایت

من اسم مستعارمو اشتباهی گذاشتم نمیدونستم بقیه هم میبینن اشتباهی ای دی خودمو گذاشتم 

الان همه منو میشناسن نمیخوام شناخته بشم خواهش میکنم یه کاری بکنید

اسم مستعار منو تغییر بدید لطفا

الان چند روزه به همه میگم هیچکس تو سایت نمیاد ببینه چه خبره هیچکدوم از نی نی یار ها پاسخگو نیستند

خواهش میکنم یه نفر پاسخگو باشه بابا یه هفتس دارم میگم نه نی نی یار ها جواب میدن نه مدیر سایت من اسم ...

اسم مستعار نمیشه عوض کرد

میشود روزی دوباره از ته دل بخندم!؟ چشمانم هر روز نبارد...ای روزگار فقط زندگی آرام و کنار مادر میخاهم، مرده متحرک نمبخاهم...شاهزاده رویاهام زندگیم را سیاه کرد...

خواهر من ،تو دوران عقد شوهرش صورتشو  کبود کرده بود بعد به ماها گفتم خوردم زمین،خلاصه مثل خر باهاش  ازدواج کرد الان بعد گذشت ۱۸سال از زنذگیش هر چند وقت یکبار حد مرگ کتک میخوره ،وبه خاطر بچه هایش نمیتونه جدا بشه،همیشع به خودش لعنت می‌فرسته که چرا نمی‌فهمیدم کسی که  تو دوران خوش خوشان   عقد کتک میزنه  هیچ وقت آدم نمیشه.

خواهر من ،تو دوران عقد شوهرش صورتشو  کبود کرده بود بعد به ماها گفتم خوردم زمین،خلاصه مثل خر باه ...

شوهر منم هیچوقت ادم نمیشه دوران عقد فقط اوایلش خوب بود بعد ۷ماه نشوندداد خودشو اما من خر باهاش عروسی کردم و الان چند وقت یبار کتک میخورم ...ولی واقعا چاره ای ندارم کجا بزارم برم؟مادرم فوت شده ..همه خواهربرادرام متأهلن بابامم سنش بالارفته همون خودشو بتونه بچررخونه ..واقعا نمیدونم چکار کنم...از طرفی واقعا ارزوی بچه دارم...واقعا گاهی نمیدونم چکار کنم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
1315
سلام من داشتم اوایل ازدواجم حتی بدترازاین ولی خداروشکراون اتفاقاالان شده برام خاطرات بدفقط الان &nbs ...

اون وقت این خاطرات بد اذيتت نکرد چطوری فراموش مردی و ادامه داد

1226

عزیزم نمیخوام دخالت کنم ولی نباید عروسی میکردی با همچین ادمی ک همین زندگی شروع نشده کتکت زده من اگ جای شما بودم عمرا راضی نمیشدم ب ازدواج با ی همچین مردی البته بازم میگم قصد دخالت نددارم چون ما داریم فقط ظاهر قضیه رو میبینیم 

مال من 30سانتشه زنم ازم طلاق گرفت بنظرتون دوباره ازدواج کنم

چه ربطی داشت به موضوع تاپیک؟؟؟

بیشعوری دیگه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه...انشاالله سرموعد به خوبی برگزار شه.  
1280