1147
44
عنوان

اولین باری که همسرم به من حمله کرد ..

57148 بازدید | 184 پست

اولین باری که همسرم جسماً به من حمله کرد پنج روز قبل از عروسیمان بود. داشتم با کامپیوترم کار می‌کردم تا یک مقاله را تمام کنم، و فکرم به هم ریخت و کارم مختل شد. و او هم عصبانیت مرا بهانه کرد تا هر دو دستش را دور گردن من بگذارد و به سختی فشار دهد تا من نتوانم نفس بکشم و یا فریاد بزنم، و از دستش که دور گردن من حلقه شده بود استفاده کرد و سر مرا بارها و بارها به دیوار کوبید. پنج روز بعد، ده نقطه کبود شده روی تنم از بین رفت، و من لباس عروسی مادرم را پوشیدم، و با او ازدواج کردم.

اینو خوندید؟ ماجرای واقعی یک قربانی خشونت خانگی به روایت خودش.

شما هم تجربه خشونت خانگی دارید؟ البته خشونت خانگی فقط کتک خوردن نیست، تحقیر شدن، کنترل شدن، نداشتن حق انتخاب، خشونت کلامی، تهدید و خیلی مواارد دیگه میتونه باشه. شما از تجربه هاتون بگید

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

وای از همی شرو سرشار از انرژی منفیه😧

السلام علی الشهدا۶ فی الیمن😢اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان🙏یا الله یارحمن یارحیم،یا مقلب القلوب،ثبت قلوبنا علی دینک🙏🙏🙏
8

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
584

60 درصد زنان ایران حداقل یک بار قربانی خشونت همسرشان شده اند . لطفا شماره تماس 123 را فراموش نکنید و در این گونه موارد حتما با این شماره تماس بگیرید .

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
835