1177
44

بچه ها نمیدونم شاید حرفم غیرمنطقی باشه🙁

اما چرا با مردی ازدواج میکنید که نه وضع مالیش خوبه نه اینده شغلیش😕

اخه خیلی دیدم که همینجوری پناه برخدا ازدواج میکنن

یا ملاکشونو رو دوست داشتن میذارن یااخلاق یا...

اما مهم تر از پول تو تضمین ازدواج چی هس🙁؟حالا بحث هماهنگیه فرهنگ و اخلاق و رفتارو اینا ب کنار ولی درکل مگه زندگی بدون پول ممکنه؟مگه عشق نون و اب میشه😫من حس میکنم عشقی که  بافقر همراهه بعد یه مدت خواه یا ناخواه تبدیل به نفرت یا دلسردی میشه😵

بدتراز اون بچه دار شدن تو این شرایطه😢

واقعا من اشتباه میکنم؟شما بگین😢

یه مادر دارید که نفس میکشه؟خوشبختید....خودتون حالیتون نیس😍‏💓

خب شاید خواستگار پولداری به تورشون نخورده.

یا ویژگی های بده خواستگاره به پولش میچربیده به خاطر همین انتخابش نکرده.

و واسه این ک تحت فشار اطرافیان نباشه به این ازدواج تن داده.

بعدشم الان وضع مالی عالی و خوب فقط درصد کمی از پسرا و خانواده ها دارن ک سراغ هم کفو خودشون میرن ک اموالشون بشه دو تا 

آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
همه که خاستگار پولدار ندارن که بعدم به قول خودت ملاک ها فرق داره

خب چرا کسی که پول نداره میره خاستگاری مگه اون زندگب مسیولیت نداره

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

یک درصد فکر کن اینایی که مد نظرته با پولدار ترین خواستگارشون ازدواج کردن 

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...
8
خب شاید خواستگار پولداری به تورشون نخورده. یا ویژگی های بده خواستگاره به پولش میچربیده به خاطر همین ...

مگه میشه یه زندگیو الکی شروع کرد اخه 

خیلی بدون پول زندگی کردن سخته تو این دوره اخه

اصن همیشه سخت بوده

بله به نظر من اشتباه میگی.پول یه میزانیش برای گذران حداقل زندگی لازمه.اما مهمتر از همه  اخلاقه طرفه.دنیای پولو داشته باشه وقتی ذره ای شعور و اخلاق و انسانیت نداشته باشه به چه دردی میخوره؟

امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
خب چرا کسی که پول نداره میره خاستگاری مگه اون زندگب مسیولیت نداره

اگه بخواد وایسه تا پول برسه دستش باید صبر کنه تا 40 سالگی.

بدبخت تحت فشاره خب. 

آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
1179

تاحدی درست میگی

ولی پول تنها اصلا تضمینی برای یه ازدواج موفق نیست. باید بقیه ملاک های مهم تر باشن به اضافه امکانات حداقلی رفاهی

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر شهریوری من😍جانی و دلی، ای دل و جانم همه تو😘😍

عزیزم بعضی وقتا ادم در شرایطی قرار میگیره که در نهایت تصمیمش این میشه. یا بین بد و بدتر مجبور میشه انتخاب کنه. ما نمیتونیم ادم ها رو قضاوت کنیم که در اون لحظه چرا این تصمیم رو گرفتن

من چشم به راه یک اتفاقم ، نه شاکی ام و نه غر می زنم... فقط در سکوت خودم، منتـــــظرم.   
مگه میشه یه زندگیو الکی شروع کرد اخه  خیلی بدون پول زندگی کردن سخته تو این دوره اخه اصن ...

خب تو چقدر بی پولی مد نظرته؟؟

مثلا تو گوشی بابات سِیو باشی...           اسپرم برنده ی بابا
835