2733
2734
عنوان

بیاین بگین

157 بازدید | 12 پست

کیا باعشق ازدواج کردن؟ یعنی شوهرشون قبل از ازدواج خیلی ابراز عشق میکرده و ادعای عاشقی داشته، بعداز ازدواجم همونطوری موند؟ عشقش بیشترشدیاکمتر؟

چه تغییری کرد؟ کلا مردایی که قبل ازدواج عاشقن بعد ازازدواجم  همونطور میمونن؟

تجربه هاتونو بگین لطفا

خرشون از پل بپره کاری ب احساسو عشقو این قرتی بازیا ندارن فقط جلو تلویزیون رسوب میکنن😒😒😒😒😒😂😂😂😂😂😂

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باوعشق ازدواج کردم باور کن نفسمه اخم هم که میکنه دعوا هم میکنه بازم جونمه

اخی

خوشبخت باشین

راستی تعریف نکردی چی شد بعد اون ک ازت ناراحت شده بود؟

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
2731
اخی خوشبخت باشین راستی تعریف نکردی چی شد بعد اون ک ازت ناراحت شده بود؟

هیچی خودش پیام داد حالم خوبه نگران من نباش بیدار نمون بگیر بخاب اما صبحش که رفتیم باهم بیرون یکم اخم داشت یکم که گذشت  اینقدر مسخره بازی دراوردیم خندیدیم که یادمون رفت

شوهرم پی عشق و عاشقی نبود الانم نیست فقط میگه تو بهترین انتخابم بودی راضیم ازت

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2738

من شوهرم عاشقم بود.اما خودم ذره ای علاقه بهش نداشتم فقط چون دلم براش میسوخت باهاش ازدواج کردم.الان از درون خیلی عذاب میکشم چون هنوزم دوسش ندارم و مجبورم این زندگی لعنتی رو تحمل کنم.اما اون هنوزم مثه اولا عاشقمه.

من با عشق ازدواج کردم 

خدا رو شکر هنوزم مثل همون اولاست بهتر هم هست❤❤❤❤❤❤

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من و شوهرم باهم دوست بودیم همو دوست داشتیم اما عاشق نبودیم و اینکه قبل ازدواجمون خیلی باهم دعوا میکردیم اما الان هم عاشق همیم هم خداراشکر همچین کخ عقد کردیم دیگه دعوا نکردیم

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

خب هر کی فرق داره ما که بعد از جدی شدن قضیه خیلی بحث و دعوا داشتیم ولی توی اوج بحث و دعوا هم خیلی دوسش دارم و میپرستمش اونم همینه البته خیلی از بحث ها مال دلتنگی و دوریه باهم که هستیم خیلی ارومیم بحثمون نمیشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام