2733
2734
عنوان

آخ آخ آخ

223 بازدید | 9 پست

چن روزبود یه دعواباشوهر توگلوم گیرکرده بود.امشب به حقیقت پیوست.

فک کنم افسردگی دوران بارداری گرفتم.شوهرمم گ آدم احساسی نیس درک نمیکنه.

اصلابلدنیستم چجوری رفتارکنم.

نشستم یه عالمه هم گریه کردم.

من بارداری قبلیمم اعصابم اینجوری ضعیف شده بود.

چرا دعوا کردید؟

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا دعوا کردید؟

خواستم برم بیرون گف نمیخوادبری.منم گفتم اینسری ب احترام حرفت نرفتم ولی حواست باشه ک من اسیرت نیستم سری بعدی نه توکارم نیار.

اونم گف چی میگیواینابحث کردیم.گفتم این روزاهمش اشکمودرآوردی،گف توکه توکل زندگیمون گریه کردی منم ک آدم نیستم

2738
حالابایدتاچن روزقهرباشیم

عزیزم خودت رو عادت بده قهر نکنی... حرف بزن و دلخوری و انتظارت رو بگو اما قهر نه... دو روز دیگه بچه ت به دنیا بیاد و شما به قهر عادت داشته باشید خیلی بده ... بچه ها قهر پدر مادر رو کاملا میفهمن و خیلی زجر میکشن و رو آینده شون تاثیر داره ... از الان تمرین کن.. بذار بچه دار شدن تمرینی باشه برات به سمت رشد و تکامل نه اینکه مثل خیلی ها فقط از سر اجبار یا عادت طبیعی زندگی بچه دار بشی

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊