2726
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10441 بازدید | 317 پست
از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر ...

ای کاش نظر سنجی میذاشت اصلا

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از اخلاق سحر قریشی بدم میاد از قیافش خوشم میاد بعد از باران کوثری حالم بهم میخوره ترانهعلیدوستی هم خیلی از خود راضیه از مردا هم که پوریا پورسرخ خیلی بد بازی میکنه همیشه یکجوره اکثر بازیگرای ایران یکجور بازی میکنن ولی شهاب حسینی واقعا خوبه

من از اخلاق سحر قریشی بدم میاد از قیافش خوشم میاد بعد از باران کوثری حالم بهم میخوره ترانهعلیدوستی ه ...

نمیدونم چرا از همه اینایی که میگین منم بدم میاد موندم از کیا خوشم میومده  

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم
از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر ...

وااای آره ...یکتا ناصرم از وقتی زنه این یارو شده همچین خودگیری حاد بهش دست داده...خصوصن اونجا که تو یه همایش یا جشنی به شوهرش جایزه دادن پرید بغلش😷😷

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706