2726
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10441 بازدید | 317 پست

از اکیپ محمدرضا شریفی نیا که شامل امین حیایی و سحر قریشیه حالم بهم میخوره. خود بانمک پنداری دارن.

از حدیث میرامینی، فریبا نادری و الناز شاکردوست هم متنفرم. نیکی کریمی هم که هنوز با پنجاه سال سن، نقش دخترای جوون رو ایفا میکنه!!!

کلا از بین مردها شهاب حسینی و پرویز پرستویی و امین تارخ خوبن.

از بین خانمها فاطمه معتمد آریا و مریلا زارعی و گوهر خیراندیش خوبن.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سام درخشانی و محمدرضا فروتن و شهاب حسینی عااااااالین.نقشای متفاوت و خیلی خوب بازی میکنن پریناز ایزدیار و سوسن پرور و ازیتا حاجیان هم خیلی خوبن

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
2728
اگر ترورم نکنید از شهاب حسینی و گلزار و نیما شاهرخ شاهی و بهنوش بختیاری بیزارم

نیما شاهرخ شاهی افتضاحه!

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام
یادم اومد جیسون استاتهام😁😁😁

وای عاشق بازیشم    

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام
نیوشا خانم ضیغمی قبل  و بعد عمل

دیگه الان مردم عادی سرتا پاشونو عمل میکنن عوض میشن به طبع بازیگرام که بیشتر تو چشمن برای زیباییشون این کارو میکنن که اگه نکرده بودن یه سری دماغ و جوش و نمیدونم چیشونو مسخره میکردن .مثلا رفتم تو پیج سوسن پرور حالم بد شد کامنتارو خوندم چقدر بیچاره رو مسخره کرده بودن اونم به خاطر ساده بودن

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊

من خیلی خیلی ایان سامرهلدر دوس میدارم،ینی هلاکشم.

خوشگله،خوش تیپه،خوب بازی میکنه!

از همه تقریبن بدم میاد  

خصوصن ترانه علیدوستی و سحر قریشی و لیلا بلوکات و الناز شاکردوست و....بهرام رادان و نوید محمدزاده و...کلن از اینایی که لوده گی می کنن خوشم نمیاد

اما حامد بهداد خوبه و مهرانه جون و...بقیشون یادم نیس😴

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
میگن اگه به حامد بهداد نقش یه گلدون کنار پنجره هم بدن بازی کنه اون گلدون یه گلدون عصبی ناراحته که از ...

هلاک شدم از خنده 😂😂😂😂😂

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم
دیگه الان مردم عادی سرتا پاشونو عمل میکنن عوض میشن به طبع بازیگرام که بیشتر تو چشمن برای زیباییشون ا ...

اره متوجه ام عزیزم

نمیدونم چرا از اداهاش خوشم نمیاد خخخخخ

عمل شم ازین جهت گذاشتم که خیلی ادعای زیبایی داره

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم
طناز تو رخ دیوانه و هیس دخترها و خشم و هیاهو خیلی خوب بازی کرد دوسش دارم

نقش طناز توی هیس و خشم و هیاهو هر دو رفت توی دادگاه مثه هم دقت کردین؟

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم

از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر اکثریت نزدیکتره.مضافا اینکه من از یکتا ناصر و شوهرش هم به شدت نفرت دارم از نظر من چیپ ترین کارگردان ایران منوچهر هادیه تا حالا نشده یک بار پول بدم برم فیلمهای این بابا را توی سینما ببینم یا سی دی شو بخرم گاهی گذرا توی ماهواره چیزی دیدم که ای کاش یکی این هادی و زنشو از برق بکشه سالی ده تا فیلم ابدوغ خیاری نسازه

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم
2706