848
648
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 4302 بازدید | 317 پست
اگر ترورم نکنید از شهاب حسینی و گلزار و نیما شاهرخ شاهی و بهنوش بختیاری بیزارم

نیما شاهرخ شاهی افتضاحه!

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام
یادم اومد جیسون استاتهام😁😁😁

وای عاشق بازیشم    

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام

نیوشا خانم ضیغمی قبل  و بعد عمل

دیگه الان مردم عادی سرتا پاشونو عمل میکنن عوض میشن به طبع بازیگرام که بیشتر تو چشمن برای زیباییشون این کارو میکنن که اگه نکرده بودن یه سری دماغ و جوش و نمیدونم چیشونو مسخره میکردن .مثلا رفتم تو پیج سوسن پرور حالم بد شد کامنتارو خوندم چقدر بیچاره رو مسخره کرده بودن اونم به خاطر ساده بودن

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊

من خیلی خیلی ایان سامرهلدر دوس میدارم،ینی هلاکشم.

خوشگله،خوش تیپه،خوب بازی میکنه!

771

از همه تقریبن بدم میاد  

خصوصن ترانه علیدوستی و سحر قریشی و لیلا بلوکات و الناز شاکردوست و....بهرام رادان و نوید محمدزاده و...کلن از اینایی که لوده گی می کنن خوشم نمیاد

اما حامد بهداد خوبه و مهرانه جون و...بقیشون یادم نیس😴

در چشمانت پاییز شده ام🍁🍂🌺
میگن اگه به حامد بهداد نقش یه گلدون کنار پنجره هم بدن بازی کنه اون گلدون یه گلدون عصبی ناراحته که از ...

هلاک شدم از خنده 😂😂😂😂😂

عزیزکم فرزند نازکم خوب شد که نیامدی تو پیش فرشته ها حتما خوشحالی هات بیشتره
دیگه الان مردم عادی سرتا پاشونو عمل میکنن عوض میشن به طبع بازیگرام که بیشتر تو چشمن برای زیباییشون ا ...

اره متوجه ام عزیزم

نمیدونم چرا از اداهاش خوشم نمیاد خخخخخ

عمل شم ازین جهت گذاشتم که خیلی ادعای زیبایی داره

ای آیه تنهایی ای سوره مایوسم هر قدر خدا باشی من دست نمی بوسم
طناز تو رخ دیوانه و هیس دخترها و خشم و هیاهو خیلی خوب بازی کرد دوسش دارم

نقش طناز توی هیس و خشم و هیاهو هر دو رفت توی دادگاه مثه هم دقت کردین؟

از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر اکثریت نزدیکتره.مضافا اینکه من از یکتا ناصر و شوهرش هم به شدت نفرت دارم از نظر من چیپ ترین کارگردان ایران منوچهر هادیه تا حالا نشده یک بار پول بدم برم فیلمهای این بابا را توی سینما ببینم یا سی دی شو بخرم گاهی گذرا توی ماهواره چیزی دیدم که ای کاش یکی این هادی و زنشو از برق بکشه سالی ده تا فیلم ابدوغ خیاری نسازه

727
از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر ...

ای کاش نظر سنجی میذاشت اصلا

بازیگر فقط.................بانو  لـیـــلا حاتـــــمــی    

موافقم البته با فاطمه معتمد آریا هم شدیدا موافقم از بس که عشقه

845

من از اخلاق سحر قریشی بدم میاد از قیافش خوشم میاد بعد از باران کوثری حالم بهم میخوره ترانهعلیدوستی هم خیلی از خود راضیه از مردا هم که پوریا پورسرخ خیلی بد بازی میکنه همیشه یکجوره اکثر بازیگرای ایران یکجور بازی میکنن ولی شهاب حسینی واقعا خوبه

851