موضوع بحث

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3961 بازدید | 317 پست
1396/09/03
|
18:10
اگر ترورم نکنید از شهاب حسینی و گلزار و نیما شاهرخ شاهی و بهنوش بختیاری بیزارم

نیما شاهرخ شاهی افتضاحه!

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام
یادم اومد جیسون استاتهام😁😁😁

وای عاشق بازیشم    

میگویند خانه ای که در آن سگ باشد،فرشته ها به آن خانه نمی آیند،نیازی به آمدن فرشته های خیالی نیست،من با تو زندگی کردم و آموختم خداوند فرشته هایش را به شکلهای مختلف می آفریند،تو فرشته من هستی،فرشته های خیالی بماند برای آنها که کورند وفکر،میکنند خداوند بی گناهترین موجوداتش را نجس می آفریند،نجس فکر و اندیشه آنهاست عشق و بهشت و فرشته های خدا دردنیا چیزهای پیچیده ای نیست،همین است که تو از دیدن من خوشحال میشوی ومن میدانم که دنیا رابرای تو زیبا کرده ام

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

نیوشا خانم ضیغمی قبل  و بعد عمل

دیگه الان مردم عادی سرتا پاشونو عمل میکنن عوض میشن به طبع بازیگرام که بیشتر تو چشمن برای زیباییشون این کارو میکنن که اگه نکرده بودن یه سری دماغ و جوش و نمیدونم چیشونو مسخره میکردن .مثلا رفتم تو پیج سوسن پرور حالم بد شد کامنتارو خوندم چقدر بیچاره رو مسخره کرده بودن اونم به خاطر ساده بودن

امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود .

من خیلی خیلی ایان سامرهلدر دوس میدارم،ینی هلاکشم.

خوشگله،خوش تیپه،خوب بازی میکنه!

از همه تقریبن بدم میاد  

خصوصن ترانه علیدوستی و سحر قریشی و لیلا بلوکات و الناز شاکردوست و....بهرام رادان و نوید محمدزاده و...کلن از اینایی که لوده گی می کنن خوشم نمیاد

اما حامد بهداد خوبه و مهرانه جون و...بقیشون یادم نیس😴

شوخیه مگه بذاری بری، نمونی😟 تو یار منی نشون به اون نشونی😍😍
دیگه الان مردم عادی سرتا پاشونو عمل میکنن عوض میشن به طبع بازیگرام که بیشتر تو چشمن برای زیباییشون ا ...

اره متوجه ام عزیزم

نمیدونم چرا از اداهاش خوشم نمیاد خخخخخ

عمل شم ازین جهت گذاشتم که خیلی ادعای زیبایی داره

عـاشـق شو ارنه روزی کار جهان سرآید    ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی
طناز تو رخ دیوانه و هیس دخترها و خشم و هیاهو خیلی خوب بازی کرد دوسش دارم

نقش طناز توی هیس و خشم و هیاهو هر دو رفت توی دادگاه مثه هم دقت کردین؟

از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر اکثریت نزدیکتره.مضافا اینکه من از یکتا ناصر و شوهرش هم به شدت نفرت دارم از نظر من چیپ ترین کارگردان ایران منوچهر هادیه تا حالا نشده یک بار پول بدم برم فیلمهای این بابا را توی سینما ببینم یا سی دی شو بخرم گاهی گذرا توی ماهواره چیزی دیدم که ای کاش یکی این هادی و زنشو از برق بکشه سالی ده تا فیلم ابدوغ خیاری نسازه

دخترکم  قاصدکم همیشه منتظرم تا بیایی تا همیشه تا ابد
از کل تاپیک نتیجه میگیریم منفور ترین ها شاکر دوست و قریشی هستند که بحق درست هم هست نظر من هم به نظر ...

ای کاش نظر سنجی میذاشت اصلا

من از اخلاق سحر قریشی بدم میاد از قیافش خوشم میاد بعد از باران کوثری حالم بهم میخوره ترانهعلیدوستی هم خیلی از خود راضیه از مردا هم که پوریا پورسرخ خیلی بد بازی میکنه همیشه یکجوره اکثر بازیگرای ایران یکجور بازی میکنن ولی شهاب حسینی واقعا خوبه