2733
2734

مادربزرگم اینا .... میخوان برن آب گرم سرعین به اصطلاح برای آب درمانی اعتقاددارن که خوب میشن .... هر جوری شده میخوان برن ....بهشون گفتیم هوا ممکنه برفی باشه به گوششون بدهکار نیست....اگه سرعینی هستین بگید هوا چطوره زیر صفر میشه ؟...چون سرعین همیشه سرد حتی تابستون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تبریز که برف میباره ، اردبیل خیلی سردتر از تبریز هست خصوصا سرعین ، فصل سرعین تابستون هست که هوا خنک و عالیه و میری تو آب گرم ، اینجوری سرما می خورن بیشتر ..

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
عزیزم تبریز که برف میباره ، اردبیل خیلی سردتر از تبریز هست خصوصا سرعین ، فصل سرعین تابستون هست که هو ...

بله تابستون که سرعین بسیار سرد و خنک .....ولی مادربزرگم اینا همیشه همین فصل میرن ولی قبلنا که میرفتن برف نبود ....امسال میترسیم برف باشه 

احتمال زیاد سرعین هم برف باریده یا چند ساعت دیگه میباره..

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
2738
حتمابرفیه چون تبریز داره میباره ولی میچسبه تو هوای سرد ابگرم عالیه مخصوصا جامیش گلی

بر ای چندتا ادم پیرتاپال میچسبه غمشون چیه  ولی ....اطرافیان میبرن و زنده میشن اینا برن و برگردن