2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.

برای استفاده روزانه میخواید عزیزم؟

من healthy mix bourjois استفاده میکنم.۵۵ تومان.پوشانندگیش هم خوبه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728

سلام استارتر ممنونم بابت پستت منم دنبال یه کرم پودر سبک و خوب مبگردم ولی نمیدونم چی بگیرم

من فقط ضد افتاب میزنم کرم مودر باید بگیرم واس مجالس و مهمونی ک پوستم قشنگ ترشه

اخ دیدم فامیلامون پوست خوبی ندارن زدن چقد پوستشون صاف و قشنگ شد من هیجی نمیزنم بزنم صاف ترمیشه روشن میشه

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2738
سلام. برای استفاده روزانه میخواید عزیزم؟ من healthy mix bourjois استفاده میکنم.۵۵ تومان.پوشانندگیش ...

راضی هستی عزیزم؟رنگش خوبه اونجوری ضایع نیس ؟اخ بعضیا مشخصه کرم پودر روصورتشون یه حالتیه میخام قشنگ،جذب شه و پوستمو یه درجه روشن وصاف کنه

راضی هستی عزیزم؟رنگش خوبه اونجوری ضایع نیس ؟اخ بعضیا مشخصه کرم پودر روصورتشون یه حالتیه میخام قشنگ،ج ...

این کرم پودر خیلی طبیعیه عزیزم.من واقعا راضیم.

رو پوست من خیلی خوب میخوابه‌من ۵۲ رو استفاده میکنم.رنگش کاملا طبیعیه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
این کرم پودر خیلی طبیعیه عزیزم.من واقعا راضیم. رو پوست من خیلی خوب میخوابه‌من ۵۲ رو استفاده میکنم.ر ...

خیلی ممنونم ازت که گفتی

من پوستم نرماله فک کنم واس پوست منم خوب باشه

2706