2703
2553
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60250 بازدید | 965 پست
فقط یه خط الان مارو به هم وصل کرده که اونم هی میگه عوض میکنه در و پنجره ای نیست

وقتی عوضش نمیکنه یعنی میخواد باشین باهم فعلا باهمین پیاما دلشو به دست بیار توهم از خوبیایی که واسش کردی بگو اون قسمت که گفتی مریض شده بود پاش وایستادی

دعامیکنم هرچی خیره واست پیش بیاد.

ولی به نظرم زیادی داری خودتو تحمیل میکنی به این اقا اگه دوست داشته باشه خودش میاد سمتت با این همه کوچیک کردن خودت بیشتر اونو از خودت زده میکنی .

موفق باشی

👶👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وقتی عوضش نمیکنه یعنی میخواد باشین باهم فعلا باهمین پیاما دلشو به دست بیار توهم از خوبیایی که واسش ک ...

فک می کنید اوله کارم؟ تمام اینکارارو کردم که دیگه راهی به ذهنم نرسید اومدم اینجا. خاطرات کارایی که کردم مرامی معرفتی همه کار کردم فقط برای گاهی ج دادنش. برم رو اعصابش عوض میکنه خطو

لطفا درخواست دوستی ندید
فک می کنید اوله کارم؟ تمام اینکارارو کردم که دیگه راهی به ذهنم نرسید اومدم اینجا. خاطرات کارایی که ک ...

جواب داد عایا؟؟؟

یه صلوات براکارکردن داداشم وکارپیداکردن همه بیکاراوظهورآقاامام زمان(عج)بفرستین 😙😙😙
منم یه همچین قضیه ای داشتم یک سال نامزدی بودم موقع عقد زدم زیر همه چی هر چی نامزدم به آب و آتیش میزد ...

خيلي خويه شما به عشقت رسيدي خوشبخت بشي 

🍀خدايا سپاس گذارم كه هستي🙏💏👨‍👩‍👧❤️💛💚💙💜💞💕
2714
امشب یا کلا؟ کلا که خیلی امشب نه

برو شکایت کن اگه میخوای تلاش کنی بیاد سمتت که اونم شاید بیاد سمتت ولی اگه نیاد کارازکار گذشت با اون خانم ازدواج کرد بعد میخوای چیکار کنی یکم منطقی باش

👶👶
برو شکایت کن اگه میخوای تلاش کنی بیاد سمتت که اونم شاید بیاد سمتت ولی اگه نیاد کارازکار گذشت با اون ...

ینی شکایت نتیجه ای داره؟

یه صلوات براکارکردن داداشم وکارپیداکردن همه بیکاراوظهورآقاامام زمان(عج)بفرستین 😙😙😙
2706