2726
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60252 بازدید | 965 پست
بعدشم اگه نشد بهت گفت دیگه همه چی تموم بگو من باکره نیستم خودت یه فکری بکن برا این قضیه

همین الانشم همه چی واسه اون آقا تموم شده اس وگرنه یه خانم دیگه را وارد رابطه نمیکرد حتی به اجبار خانوادش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کلی پیرهن و تزیینات یلدا دارم که قیمتم خیلی مناسبه حتما بهم پیام بدید لینک کانال بفرستم

09352836424

اینم پیج اینستاگرامم yalda_khas1

اینم لینک کانال

https://t.me/joinchat/AAAAAED_ciHcL5ZhUhEWCw

https://basalam.com/yalda_khas1?client=app

شاید اگه الان قضیه باکره نبودن رو به خانوادت بگی و شکایت کنی تو دادگاه قانونی براش باشه بخصوص اینکه دختر بودی و اگه جایی هم ثبت شده باشه خیلی خوبه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728
من اصلا کار به استارتر ندارم اما تو خیلی از تاپیکایی که خوندم یک نکته نظرمو جلب کرد بزرگترین اشتباه ...

درسته

الان دختر و پسرا خیلی راحت باهم بیرون میرن و چت میکنن و قرار میزارن 

اما تا اسم خواستگارو ازدواج میاد فوری میگن صیغه

حالا اشکالش چیه رفت امد بدون صیغه؟!

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

شیوا جون سلام 

من تو شرایط مشابه شما بودم و کامل درک میکنم حال الانتو اینکه احساس میکنی رو هوایی حالت بده میدونم عزیزم 

بمن گوش کن من همه ی نظراتو خوندم ،نمیدونم سوپرایزو انجام دادی یا نه...بهرحال اگه میبینی اینکار جواب میده بکن هرکار از دستت میاد بکن عشقتو نگه داری هرکاااری جز خورد کردن خودت جز خار کردن خودت باور کن اینی که میگم شعار نیس از ی کسی میشنوی که گذشته اش شبیه الانه توء

منم مثل شما بکارتمو از دست دادم شرایط به مراتب سخت تر از شما داشتم ،چندتا نصیحت ،با تهدید هیچ کاری از پیش نمیبری اون ازت دورتر و دورتر میشه چون از یجایی داره محبت میگیره و شما میشین اون ادم بده ،اون الان عذاب وجدان داره چون اون دختره فرشته اگه نباشه میمیره!!!شما باید عذاب وجدانشو بیاری سمت پرده و اینکه دختریتو ازت گرفته نه با تهدید با سیاست مظلوم نمایی و محبت 

خودتو به مریضی زدن جواب میده خوشگل کردن جواب میده چون مردا بصری ان ،تو یکم باید بایدددد این سختیارو بکشی چون اذیتش کردی اون دلش پره بلکه ببینه دلش نرم شه...به حرف اوناییم که میگن مورداعتماد نیس رفته با یکی دیگه گوش نده اون داره کار اشتباهو میکنه داره واسه فرار از دست تو میره سمت اون دختر ولی ی روز ب خودش میاد میبینه چه اشتباهی کرده اینو به خودشم بگو ،ضمنا اونم ی ادمه مرده ادم فضایی که نیست خیلی پیچیدش نکن من خیلی حرف دارم باهات ولیییی کاش میشو ویس بدم چون سختمه تایپ سعی کن بری دنبالش سرکارش هرجا که باهاش رودر رو شی 

خونواده و خواهرشم اون خودش بخاد هیچ کاری نمیتونن کنن نگران اون نباش 

در مورد بچه ،احتمالش زیاده بفهمه الکی گفتی ازت سرد شه پس فعلا کشش بده در ضمن دنبال رابطه جنسی نباش چون بعدش باز به بهونه عذاب وجدان میزاره میره بهت بگمممم چون اون خودش الان تو شرایط خوبی نیس با اینکارا فقط باعث میشی بیشتر بترسه

شیوا جون سلام  من تو شرایط مشابه شما بودم و کامل درک میکنم حال الانتو اینکه احساس میکنی رو هوا ...

خیلی لطف کردی مایا جان مرسی. متاسفانه خونه هامو خیلی دوره هیچ جوره امکان نداره رو در رو شیم هیچ جا باهم. حرفای دیگتم کاملا درسته.

از استرس دارم میلرزم دندونام میخوره به هم میترسم بهش پیام بدم عصبانی شه 

لطفا درخواست دوستی ندید
رابطه هم زیر سر خودم بود برای اینکه باز یادش بیارم روزایی که باهم بودیمو

عزیزم ببخشید اینو میگم برای خودت مهم نیست که بدون هیچ چیزی دیگه باکره نیستی ؟چطور بدون عقد حاضر شدی رابطه داشته باشی؟

خدایا شکرت😘😘😘
عزیزم ببخشید اینو میگم برای خودت مهم نیست که بدون هیچ چیزی دیگه باکره نیستی ؟چطور بدون عقد حاضر شدی ...

اینی که شما ریپلای کردی مال رابطه اخره نه اون زمان که بکارتم رفت

لطفا درخواست دوستی ندید

منم یه همچین قضیه ای داشتم یک سال نامزدی بودم موقع عقد زدم زیر همه چی هر چی نامزدم به آب و آتیش میزد واسه نزدیک شدن به من ،من ازش دور و دور تر میشدم خیلی زمان بدی بود دوساااال طول کشید دیگه همه فراموش کردن که ما دوتا یه زمانی نامزد بودیم خیلی پیشنهادا بهش میشد ولی قبول نمیکرد بعد از دوسال که هی خواستگار برام میومد داداشام گفتن این نامزد داره برا چی هی خواستگار میاد رفتن و بهش گفتن یه شب هم داداش بزرگم با خانمش بدون هیچ مقدمه ای من رو برداشتن و بردن خونه شون 

شکه شده بود وقتی به خودش اومد همش غر میزد میگفت چرا اومدی من دوستت ندارم دیگه برام مهم نیستی و و و و 

ما شب اونجا موندیم(آخه پسر خالمه) آخر شب بهم گفت بیا تو اتاقم وقتی رفتم بعد از چند دقیقه بغلم کرد بوسم کرد و میگفت خیلی دلم تنگ شده دیگه حق نداری ترکم کنی الآن 14سال از اون موقع میگذره دوتا بچه دارم شوهرم هر روز عاشق تر از  روز قبل 

ولی من هیچ وقت خودم رو پیشش کوچیک نکردم هنوز هم بهم میگه میترسم ترکم کنی ولی نمیدونه من دیووونشم بدون اون نمیتونم نفس بکشم 

تو هم صبور باش و محکم نهایتش باهات ازدواج نمیکنه ولی تا آخر عمر پشششیییمون میشه که چرا دلت رو شکوند نمیدونه زنی که خودش برگرده بهترین و وفادارترین زن زندگی میشه

تو تو زندگیت خوشبخت میشی چه با این آقا یا هر کس دیگه 

چون میدونی ناز کشیدن الکی آخرش چی میشه تو پخته شدی بزرگ شدی 

پس خوش به حال مردی که میخواد زندگیش رو با تو بسازه 

زن زندگی مادری دلسوز و مهربان برای آینده  

کتاب و اب هر دو در بحران هستند، یکی از کم مصرفی دیگری از پر مصرفی

وادارش کن عذاب وجدان بگیره بگو تو بکارتم رو گرفتی ولی بهم پشت کردی من حالا تو این دنیا چکار کنم زندگیمو خراب کردی هر بلایی سرم بیاد تقصیر توعه اگه همین جوری رهام کنی نفرینت میکنم آه من نمیزاره هیچوقت خوشبخت بشی از این حرفا دیگه .....

استارتر عزیز.چند سالته؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706