2733
2734
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60252 بازدید | 965 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شیوا چه خبر امروز

سلام عزیزم هیچی کاری نکردم از صبح منتظرم شب شه موقع خواب پیام بدم خدا کنه بد برخورد نکنه نگه باز تو پیام دادی مگه نگفتم نده و بلاکم نکنه یا خطشو عوض نکنه دیگه دستم بهش نمیرسه اینجوری😭 فکر و خیال پیرم کرد

لطفا درخواست دوستی ندید
2728

چی بگم کاش حداقل عقد بودی اگه جدام میشدی مدرک داشتی اینجوری دیگه مدرکی نداری.اگرم جدا شدی یه کاری واسه باکره نبودن بکن حتما سرسری ازش نگذر حالا داغی میگی دیگه اصلا یه عمر مجرد میمونم ولی اینجوری اصلا نمیشه

صلوات واسه شادی روح داداشم که تا ابد بیادشم

استارتر من بعدازظهری ماجرات را خوندم خیییلی برات ناراحت شدم خدا بهترین ها را سر راهت قرار بگذاره اخه دختر خوب حداقل تو که باکره نبودی یکم کوتاه میومدی تا عقدت کنه بعد ناز میکردی   

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

عزیزم خیییلی برات ناراحت شدم . ولی فکر کنم دیگه خییلی دیر شده . مخصوصا حالا که نامزد کرده و پای دو تا خانواده در میونه . اگه خودش بخواد هم نمیزارن دیگه برگرده . اون طعم محبت رو از کسی دیگه چشیده و در صورتی که تو همش ناز میکردی به نظرم خودش هم عذاب وجدان میگیره اگه دل اون دختر رو بشکنه چون اون تو روزای سخت باهاش بوده ولی تو نه.

2738

🕊🍃🕊🍃🕊

🕊🍃🕊🍃🕊🍃

🍃🕊🍃

🕊

#زبانبند

#جهت_بستن_زبان

🎀یک تکه نخ مشکی را در دست بگیرید و شروع به خواندن 🔸سوره یس 🔸کنید تا آیه 27 من المکرمینبعد نخ مشکی را 7 گره بزن و به هر گره بگو بستم زبان فلان ( بن یا بنت ) فلان را نسبت به خودم

🔻بعد از هفتمین گره سوره را تا آخر بخوان و بعد از پایان سوره آن نخ مشکی را زیر جسم سنگین مثل پایه میز یا کمد بگذارید

❗️بسيار مجرب

‼️در امر حلال استفاده شود

#باب_زبان_بند

🕊

🍃🕊🍃

🕊🍃🕊🍃🕊🍃

🕊🍃🕊🍃🕊

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
🕊🍃🕊🍃🕊 🕊🍃🕊🍃🕊🍃 🍃🕊🍃 🕊 #زبانبند #جهت_بستن_زبان 🎀یک تکه نخ مشکی را در دست بگی ...

این را یکی استفاده کرده بود که اثرش را دیده بود خودمم یکبار استفاده کردم بد نبود میخوای تو هم استفاده کن که نگه برو زبونش بند بیاد

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706