2733
2734
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60252 بازدید | 965 پست
فقط و فقط مشاور،اینایی که اینجا نظر میدن،داستان تو ر‌و شنیدن ولی شرایطت رو نمیدونن که،مسئله پیچیده ا ...

اون موقع ها که مشکلاتم خیییییییلی ساده تر از الان بود مشاورا کمکی نکردن همیشه با کوتاه اومدن اون یا من و ندیده گرفتن قضایا حل شد وگرنه هیچ پیشنهاد و راه حل مفیدی من از این قشر نگرفتم تا حالا. بماندم کسایی که فقط میخواستن جلساتو کش بدن برا پول بلاخره کاسبیشونه ته هنرشون این بود که میگفتن حالا برو شش ماه ادامه بده بیا ببینیم چی میشه

لطفا درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا کار به استارتر ندارم اما تو خیلی از تاپیکایی که خوندم یک نکته نظرمو جلب کرد بزرگترین اشتباه پدر مادرا اینه اجازه میدن دختراشون قبل عقد دائم صیغه بخونن و عملا اجازه هر کاری میدن و مرد هر وقت نخواست میذاره میره کیفم که کرده و فقط دختره وابسته شده و بدبخت به نظرم این صیغه قبل عقد باید از بین بره اصلا معنی نداره دستی دستی و مفتی مفتی دخترتو میدی دست یک مرد. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2731
من اصلا کار به استارتر ندارم اما تو خیلی از تاپیکایی که خوندم یک نکته نظرمو جلب کرد بزرگترین اشتباه ...

چقد گفتم نمیخوام صیغه شم گفتن غلط میکنی نامحرمه ای خداااا من حتی فرصت برا اشنایی هم نداشتم این همه قهر و اشتیام همش احساس میکنم این همه عذاب از همین شد. که مطمئن شروع نکردم اول دل دادم بعد میخوان الان عاقل باشم الان که کار از کار گذشته جونم بهش بنده

لطفا درخواست دوستی ندید
چقد گفتم نمیخوام صیغه شم گفتن غلط میکنی نامحرمه ای خداااا من حتی فرصت برا اشنایی هم نداشتم این همه ق ...

خوب مسلمه. من خودم ۴ سال با عشقم بودم با اجازه خانواده ها و دستتم بهش نمیدادم که الان باهمیم و عاشقانه زندگی میکنیم. سختی هم خیلی داشتیم اما صیغه باعث میشه مرد هر کار خواست بکنه. ما صیغه نبودیم و این باعث میشد حریم ها رعایت بشه و مرد اجازه هیچ کاری نداشته باشه. حالا به بابات بگو بیا جواب بده

حالت رو درك ميكنم دقيقا مثل حال خواهرم هستي اون موقع كه از دوست پسرش جدا شد خودش رو به اب و اتيش ميزد فقط ميگفت يا اون يا هيچكس واقعا سخته ..ولي الان با يكي اشنا شده كه اخلاقش صد برابر بهتر از اون قبلي هستش ..اميدوارم كه سرانجامت خوش باشه استارتر عزيز و به نامزدت برسي 

2738
خوب مسلمه. من خودم ۴ سال با عشقم بودم با اجازه خانواده ها و دستتم بهش نمیدادم که الان باهمیم و عاشقا ...

خداروشکر که خوشبختی عزیزم منم همیشه اینجوری ارزو داشتم تو رویاهام مردی که دست بهم نزنه تا لباس عروس تنم نکرده😳

لطفا درخواست دوستی ندید
خداروشکر که خوشبختی عزیزم منم همیشه اینجوری ارزو داشتم تو رویاهام مردی که دست بهم نزنه تا لباس عروس ...

اگه صیغه نبودی همین بود. من اگه میخواست بهم دست برنه میزدم زیر گریه و اونم کیف میکرد که نمیذارم. به خالش گفته بود چون برام دست نیافتنی شد با وجود این همه سختی مبارزه کردم. منم دوست داشتم دستشو بگیرم اما به خاطر اینکه باهام بمونه نزاشتم و جواب داد. اما با صیغه چی میشه بگی. حالا ایشالله مشکلت حل میشه. و دوباره بهم برمیگردید.

از اولم همینقدر عاشق بودم ببخشید واقعا الان توان روحی توضیح ندارم گلم

انشالله هرچی به مصلحتتونه براتون اتفاق بیوفته...ولی شما اگد بدترین آدم دنیاهم بودین اون باتوجه به عرف و سنت وفرهنگ ما ایرانی ها وکاری که این آقا باهاتون کرده باید بقول خودتون باهاتوت ازدواج میکرد بعد طلاقتون میداد این کمترین مردونگی ایه که درحقتون میتونه بکنه.

استارتر اگه اخرش خدای نکرده نشد.نمیتونی از ایران بری جایی دیگه زندگی کنی؟

نه حتی نمیتونم از این خونه برم از این محل از این شهر

لطفا درخواست دوستی ندید
2706