2410
2553
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60250 بازدید | 965 پست
خودمم همین حسو دارم و همینجوری فکر میکنم

پس همین کارو بکن🌹🌹🌹🌹

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شما میخوای با این کارها عقد را بهم بزنی و دل اون دختر هم میشکنه و اون هم آه میکشه در حالی که حقش نیس ...

تاپیک قبلیمو بخون عزیزم این دختر اومده تو زندگیه من

لطفا درخواست دوستی ندید
کوتاه نیا براش بجنننننننگ مطمئن باش دوست داره شک نکن از چیزیای که گفتی معلومه

منم همینو میگم از حرفایی که از پسره معلومه دوسش داره ولی میخواد عذابایی که این بهش داده رو تلافی کنه

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

به نظر من پسره ميخواد اذيتت كنه اون كه انقدر عاشقت بوده يه شبه از دلش بيرونت نميكنه ميخواد فقط تو هم حال اون موقع اون درك كني

من با تلاشم زندگي ميسازم كه همه تو حسرتش ميمونن 

عزیزم اینو میگم اما ناراحت نشو.شوهر من که ۷ساله زنشم همیشه میگه دوسم داره و قسم میخوره اما کافیه یه دعوا بشه یه حرفایی میزنه کا ادم از زندگیش سیر میشه.این که داره رک میگه دیگه تو رو نمیخواد.یکم غرور داشته باش خب. 

2706